יש לך כפל ביטוח בריאות?

יש לך כפל ביטוח בריאות?

1200 801 תן לי - השוואת ביטוחים

כפל ביטוח בריאות איך ומדוע?

קורה ואנשים עושים ביטוח בריאות בכמה פוליסות ואינם מודעים לזה.
לעתים הם שוכחים מה כולל מסלול הביטוח שלהם, לעתים הם נמצאים במסלולי ביטוח קבוצתיים או אישיים.
הם עובדים במקום עבודה שמחייב אותם לעשות ביטוח אחד, עוברים לארגון שמחייב אותם לעשות עוד ביטוח בריאות, וכך הם מוצאים את עצמם במצב של כפל ביטוח בריאות שכלל אינם היו מודעים לו.
כך למשל לווים של משכנתאות, חוייבו בחתימה על פוליסות ביטוח חיים, גם אם ללווים היו כבר ביטוחים.

כפל ביטוח בריאות פרטי!

כל אזרח מבוטח בביטוח בריאות ממלכתי. בנוסף, הוא יכול לשלם עבור ביטוח משלים שמעניק לו עוד כיסוי רפואי ויש גם את מסלול הביטוח הבריאותי הפרטי.
יש תופעה שאנשים רבים, כלל לא טורחים לבדוק את מהות הכיסוי הביטוח שלהם, וכך הם משלמים לקופת חולים על סעיפים שהם מקבלים בביטוח הפרטי ולהיפך.
מחקר קטן על כל ביטוח בריאות, יציף את הבעיה ויגרום למבוטח להבין, על מה הוא משלם, והאם הוא משלם כפל ביטוח בריאות. (לפעמים זה יותר מכפול אם אדם מחזיק בכמה ביטוחי בריאות שונים).

איך בודקים אם אתם משלמים כפול?

בעבר כאשר אנשים ביקשו לבדוק אם הם משלמים כפל ביטוח בריאות, הם היו צריכים לעקוב אחרי התשלומים השונים שהם משלמים, לאתר את התשלומים עבור הביטוחים השונים, להשוות בין כל הפוליסות שלהם ולבדוק זאת. משנת 2017 משרד האוצר הקים אתר בשם "הר הביטוח". זהו אתר של מחלקת ביטוח וחיסכון ברשות שוק ההון, בו בהכנסת פרטים אישיים ניתן לאתר את כל פוליסות הביטוח שיש לכל אדם במדינה.
זה אומר בבנקים, בחברות הביטוח ועוד. כך ניתן לאתר אם יש לך כיסוי ביטוחי כפול עליו אתה משלם גם כפול.
לעניין זה נציין, כי אם למשל מגיע לכם פיצוי על עניין רפואי כלשהו, העובדה שיש לכם כמה ביטוחים לא מזכה אתכם בכל מקרה, ביותר מתשלום אחד, כך שאתם רק משלמים כפול, אבל לעולם לא תקבלו כפול. כיוון שבכל מקרה תשלמו ביטוח בריאות ממלכתי, אז תפחיתו את הסעיפים הכפולים מביטוח הבריאות הפרטי שלכם.

 

בדקו אם יש לכם ביטוח בריאות כפול

צוות האתר "תן לי" מקיים שיתופי פעולה עם ספקי ביטוחי בריאות שונים.
מלאו פרטים כאן באתר ואנו נעביר אותם ל3 ספקי ביטוח בריאות שיבדקו אם יש לך כפל ביטוח בריאות.

 

 

    ipt type="text/javascript" src="https://cdn.userway.org/widget.js">