ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל – ידוע שישראלים אוהבים חופשות בחו"ל, הלחץ סביב והרצון לקחת את הזמן והמנוחה במקום אחר מוציאים אותנו מהכיסא ומטיסים אותנו למקומות שונים בחו"ל.

כל שנה יוצאים לחו"ל למעלה משני מיליון ישראלים, אשר יוצאים את הארץ הקדושה פעם בשנה לכל הפחות.

מרבית הנסיעות מתבצעות בחודשי הקיץ ובימי החגים (לרוב חגי תשרי ופסח), מה שיכול להבטיח תורות ארוכים באופן נסבל או בלתי נסבל בנמל התעופה.

עובדות שמעניין לדעת אודות ביטוח נסיעות לחו"ל

  • סך השהות של ישראלים בחו"ל (למעלה משני מיליון) היא כמה עשרות מיליונים טובים של ימים.
  • שהיה ממוצעת של ישראלים בחו"ל נאמדת בכ-5 עד 14 ימים. צעירים שוהים בחו"ל תקופות ארוכות יותר ביחס למבוגרים.
  • רוב הישראלים מעדיפים לקנות כיסוי ביטוחי באמצעות סוכני ביטוח. אם העניין הוא ביטוח נסיעות לחו"ל, הרי שהסוכנים הופכים לא רלבנטיים, בעוד שחלקם בנתח של ביטוח הנסיעות מגיע לכדי 8% מכלל שוק ביטוחי הנסיעות. למרבה ההפתעה (או שלא) סוכני נסיעות, חברות כרטיסי האשראי וקופות החולים אלו הם המשווקים המרכזיים של עסקאות הביטוח נסיעות לחו"ל – כל אלו עושים עבודה מעולה בלשכנע אותנו לכלול פוליסת נסיעות כחלק מחבילת הנופש הנרכשת.
  • הפרמיה המשולמת עבור ביטוח לחו"ל לרוב מחושבת כעלות יומית. היא משתנה בין חברה לחברה וכלל בין חברות הביטוח הגדולות. כאשר אנו מבקשים לרכוש כיסויים מיוחדים מורחבים, העלויות עשויות להיות יקרות יותר.
  • שני שלישים מאוכלוסיית הארץ טסו בשנתיים האחרונות לחוץ לארץ, פעם אחת לכל הפחות, בעוד שמרבית הנוסעים שהו בחו"ל בין פעם בודדת לשלוש פעמים.
  • שמונים אחוזים לערך מקרב הישראלים הטסים לחו"ל, רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל טרם יציאתם את הארץ, עשרים האחוזים האחרים היוצאים את הארץ ללא כיסוי ביטוי הולם, לוקחים על עצמם סיכון ניכר, מאחר שבמקרה (לא עלינו) של צרך בטיפול רפואי בעת השהות, הרי שעלותה עלולה להרקיע לשחקים.

ביטוח חו"ל

סיבות עיקריות בגינן ישראלים רבים רוכשים ביטוח נסיעות, הן רצון אמיתי לקבל כיסוי רפואי בעת השהות בחו"ל וגם עבור תחושת הביטחון בעת הטיול.

מרבית אוכלוסיית הארץ הדואגת לרכישה של ביטוח נסיעות לחו"ל אינה טורחת לבדוק לפרטי פרטים את פוליסת הביטוח שנרכשה.

רבים מסתמכים על ביטוחי חינם המוצעים על-ידי חברות אשראי, או שפשוט רוכשים פוליסה מבלי לבדוק את האותיות הקטנות והאם אותה פוליסה אכן מתאימה לאופי הנסיעה – מה שעלול לתת כיסוי חלקי בלבד או לא להעניק כיסוי כלל.

ביטוח נסיעות

כיום ניתן למצוא תכניות ביטוח נסיעות הכוללות הרחבות שונות המתאימות לנסיעות בעלות אופי שונה, כגון – ביטוח סקי, ביטוח הריון, ביטוח ספורט אתגרי וביטוח למקרים של החמרה בריאותית קיימת מתכננים חופשה בחו"ל ואתם בעלי צרכים רפואיים מיוחדים?

מתכננים חופשה עם מאפיינים אתגריים, או לנסוע למקומות נידחים במיוחד?

רצוי מאוד שתוודאי כי פוליסת הביטוח שאתם רוכשים מקיפה את כל הצרכים שלכם וכמובן זמינה עבורכם במידת הצורך.

לא יודעים כיצד למצוא את הפוליסה המתאימה לכם? בדיוק עבור מקרים כאלו קיימת רשת האינטרנט, בה תוכלו לבצע חיפוש מעמיק שבסופו של דבר יהפוך למחקר ברמת עומק עליה אתם תחליטו.

סקירה טלפונית זהו השלב הבא. בהצלחה.

אתר תן לי שמח להציג את חווית הגלישה החדשה, בקרוב אינדקס אתרים של סוכני הביטוח וחברות הביטוח

תוכן עניינים

ביטוח לטרקטורון

ביטוח לטרקטורון

ביטוח לטרקטורון – החול יזכור! החול יזכור את עקבות השעיטות של גלגלי הטרקטורון שלכם על הדיונות של מישור החוף או בשבילים בשפלה, אבל במקרה שתיפלו

החשיבות שברכישת ביטוח

החשיבות שברכישת ביטוח

החשיבות שברכישת ביטוח – ישנם ימים בהם אנו מעוניינים רק לסיים את העבודה, לשוב הביתה ולהתענג על המרחב המרגיע והשליו שבנינו לעצמנו במשך הזמן –