ביטוח תכולת דירה

ביטוח תכולת דירה – להגן על הנכס בעזרת ביטוח תכולה לדירה, הדירה שקניתם משמשת מטבע הדברים כאחד הנכסים החשובים והיקרים ביותר שיזדמן לכם לרכוש בעת חייכם.

ובאמת, עבור רבים וטובים, השקעה בדירה זו השקעה גדולה, שאינה רק כספית, אלא גם רגשית למדי.

אתם בוחרים בקפידה כל פריט שאתם מכניסים לבית ומעצבים את הדירה באופן שישקף את טעמכם המיוחד.

אתם גם מבלים במקום זה רגעים משפחתיים מרגשים, כולל צעדי הראשונים של ילדיכם והחיבוק שבנכם מקבל כאשר הוא חוזר הביתה מהצבא לעוד שבת.

הדירה שלכם היא ליבה של המשפחה; ככזה תרצו בוודאי לעשות מה שניתן במטרה להגן עליה.

ביטוח תכולה לדירה

זוהי הזדמנות פז לשקול את האפשרות של רכישת ביטוח דירה.

ביטוח זה מטרתו להבטיח שבמידה שייגרם נזק כלשהו לביתכם, לא תעמדו לבד מול הסיטואציה הבלתי נעימה, ותוכלו לקבל הכוונה מקצועית יחד עם החזר הוצאות מטעמה של חברה אמינה ומנוסה בשוק.

ביטוח דירה עולל לרוב שני סוגי ביטוח: ביטוח מבנה דירה עם ביטוח תכולת דירה.

ניתן אמנם לרכוש כל אחד מהם בנפרד: ביטוח דירה משולב, המאפשר לכם את שניהם, זוהי האפשרות המומלצת והחסכונית ביותר.

פוליסה משולבת מעניקה לכם הנחמה משמעותית למדי מחברת הביטוח בעת הרכישה; וכן – במקרה בו יהיה עליכם להפעיל את הפוליסה, תידרשו בתשלום חד פעמי בלבד של דמי השתתפות עצמית (במקום דו-פעמי).

ביטוח הדירה

ביטוח תכולה מטרתו להבטיח שבמקרה בו נזקים נגרמו לדירה, מחצית מהפרטים בעלי הערך בה יהיו מבוטחים, כך שתוכלו לקבל החזר תמורת ההוצאות הכרוכות בהחלפתם.

ביטוח תכולה מעניק כיסוי במקרים של שריפות, הצפות, פריצות ועוד.

פוליסות ביטוח תכולה מעניקות כיסוי בסיסי עבור תכולת הבית, אולם קיימות פוליסות של ביטח תכולת דירה המציעות כיסויים נוספים והרחבות – חלקם במסגרת הפוליסה עצמה וחלקם עם תוספת תשלם. רצוי לבצע סקר שוק מקיף ולבחון את הפוליסות לעומקן, ובמילים אחרות – יש לזכור לקרוא את האותיות הקטנות.

חלק מההרחבות שאולי תהינה רלבנטיות עבורכם משמשות ביטוח עבור רכוש נייד בעל ערך רב, כגון לפטופ, מצלמה, מסך פלאזמה ואופניים.

ביטוח מבנה מבטיח שבמידה שיגרמו נזקים למבנה הבית שלכם, תדעו לאן לפנות, כיוון שכאשר מדובר בשיפוץ מבנים – העלויות גבוהות במיוחד, הרי שקיימת חשיבות רבה לביטוח מבנה.

ביטוח מבנה מעניק כיסוי עבור הדירה כולה, כולל המרפסות, אולם רצוי שתדעו כי הביטוח אינו מכסה ערך קרקע וחלקים מהמבנה המשמשים עבור העסק.

ככל שתרכשו פוליסה מורחבת, תוכלו ליהנות גם מביטוח עבור הגינה (כמו גם עבור הציוד שבה).

כיסויים חשובים נוספים כוללים החזר הוצאות בגין שכ"ד – במקרים בהם נזקים כלשהם לבית מחייבים שיפוצים מקיפים המאלצים אתכם לעבור לדירה שכורה זמנית.

הרחבות נוספות שאולי אינכם מכירים, אלו הרחבות עבור כיסוי צד ג', כמו גם כיסוי עבור חבות מעביד – רלבנטי עבור מעסיקי עובדים במשק בית.

תוכן עניינים

ביטוח מכשירי חשמל

ביטוח מכשירי חשמל

הכדאיות של ביטוח מכשירי חשמל – עולם הביטוחים עשוי לבלבל כל אחד מאיתנו. נושא זה לא חייב להפחיד ולהבהיל אותנו באופן אוטומטי, יש צורך במידע

ביטוח אקסטרים לחו"ל

ביטוח אקסטרים לחו"ל

ביטוח אקסטרים לחו"ל – נסיעות לחו"ל הן דבר מהנה וכיפי, במיוחד אם אתם מתכננים הרבה אדרנלין ופעילות אקסטרים. לצד הציוד הדרוש לכל אותן פעילויות, חשוב