ביטוח רכבי יוקרה

ביטוח רכבי יוקרה – לעומת ביטוח מקיף לרכב פרטי "רגיל" ומסחרי שמשקלו עד 4 טון, הרי כשמדובר ברכבי יוקרה ששוויים גבוה מחצי מיליון שקלים, חברות הביטוח חותמות גם על הסכם מול מבטח משנה – הסכם על-פיו חברת הביטוח הישראלית, אשר מטפלת ישירות בציבור מבוטחיה, מעביר חלק מהאחריות למבטחים אחרים בעבר חלק מהפרמיה.

זוהי שיטת פיזור סיכונים בין מבטחים בכדי למנוע נזק כבד עבור מבטח ישיר אחד.

כאשר מדובר בנהגים מבוגרים (למשל, מעל גיל 40) וללא תביעות קודמות (יען כי – בעלי עבר תחבורתי נקי), הרי שניתן להגיע לפרמיה של 2.5% אצל חברות הביטוח.

כמה עולה ביטוח רכבי יוקרה

כמה ישלם בעל הרכב המבקש לכלול בתכנית הביטוח גם נהגים צעירים? במקרה זה, הפרמיה עשויה לעלות לכדי 5%.

עם זאת, חברות ביטוח ישראליות המבטחות רכבי יוקרה בודקות בקפידה את בעל הרכב בטרם הן מוכנות לבטחו.

הן נוטלות על עצמן סיכון גדול למדי ולכן, בניגוד להליך חיתום רגיל, הרי בביטוח רכב יוקרה תיבחן סוגיית תחום עיסוקו של המבוטח על-מנת לבנות פרופיל סיכון באמצעותו ניתן יהיה להעריך סיכונים ולהחליט האם כדאי לבטח את הלקוח ובאיזו פרמיה.

לרשימת הקטגוריות של רכבי יוקרה הקליקו כאן

בדיקת הביטוח לרכבי יוקרה

כחלק מהבדיקה, החברות תבררנה העם ישנו עבר פלילי למבוטח; במידה שכן, תיבחן מהות העבירה.

יתר על כן, חברות הביטוח בוחנות את העבר הביטוחי של הנהג, הרשעות, ושלילות רישיון אם היו וכו'.

כחלק מהבדיקה, גם סוגיית אזור מגורי הנהג נבחנת, יחד עם מיקום החניה במשך היום והלילה, האם החניה סגורה או פתוחה, קיומו של שער חשמלי, סוגי מיגון – איכותם וכמותם.

זוהי בדיקה קפדנית הנכללת במשוואת הסיכון, כמו גם פרמטרים הקשורים במגוריו של הנהג (בית צמוד קרקע או לא ועוד).

יתר על כן, חברות ביטוח הרכב לא מאפשרות לבעלי הרכבים לרשום את פוליסת הביטוח על שמו של גורם אחר – זאת במטרה למנוע מצב בו מבוטח נכנס מבעד לדלת האחורית – "מועמד" שהן מעדיפות שלא לבטח.

על אף האמור לעיל, גובה הפרמיה אינו ההבדל היחיד שבין ביטוח רכב סטנדרטי לבין ביטוח רכב יוקרתי; ישנו גם פער ניכר בגובה ההשתתפות העצמית שהמבוטח ישלם במקרה הפעלת הפוליסה.

באופן זה, אם בפוליסה סטנדרטית ההשתתפות העצמית עומדת על סכום של אלפים בודדים של שקלים, הרי שבמקרה של רכב יוקר סכום זה מגיע בקלות למעלה מ-10,000 שקלים.

בוודאי תשאלו לגבאי גובה ההשתתפות העצמית בפוליסת ביטוח של רכב יוקרה כמו למבורגיני; ובכן – התשובה היא שהעניין תלוי בסוג הכיסוי.

תוכן עניינים

ביטוח חיים למשכנתא מחיר זול

ביטוח חיים למשכנתא מחיר זול

ביטוח חיים למשכנתא מחיר זול – מדי שנה לוקחים מאות אלפי צעירים משכנתאות (בשנת 2015 למשל הן היו בהיקף של 56 מיליארד שקל). מרבית הזקוקים

סוכן ביטוח בצפון

סוכן ביטוח בצפון

סוכן ביטוח בצפון – בחירת סוכן ביטוח היא לא בחירה פשוטה ובחירה נכונה יכולה לעשות את ההבדל בין פוליסה יקרה ומיותר לבין פוליסה זולה שתואמת