ביטוח אלמנטרי

ביטוח אלמנטרי לכולם – לא כולם יודעים מהו ביטוח אלמנטרי, ובכלל, כל סוגיית הביטוחים בארץ היא סוגיה שחשוב ללמוד אותה על בוריה, גם אם אינכם סוכני הביטוח, מומלץ שתדעו בדיוק מה כל ביטוח מעניק לכם.

לטובת מי שחשוב שידע, אנחנו שמחים לעדכן אתכם בדיוק מהו ביטוח אלמנטרי.

מהו ביטוח אלמנטרי ולמה הוא חשוב

ביטוח אלמנטרי הוא ביטוח כללי ויסודי הכולל בתוכו ביטוח וכיסוי מפגיעה בנפש, או ברכוש כתוצאה משימוש ברכוש.

כשאתם מדברים על ביטוח אלמנטרי חשוב שתדעו שביטוח חיים וביטוח בריאות אינו נחשב לביטוח אלמנטרי.

לרוב, ביטוח אלמנטרי כולל בתוכו תשלום השתתפות עצמית בזמן שקורה אירוע ביטוחי כמו תאונה של נהג צעיר חלילה או סיטואציה דומה.

ההשתתפות העצמית מעודדת את המבוטח לשמור על הרכוש שלו ובכך גם להמנע מתביעות בסכומים קטנים, עליהם אין השתתפות עצמית כלל.

סוגי הביטוח רלוונטיים לשוכרי דירה, לבעלי דירה, לבעלי רכב כמו לדוגמא ביטוח רכב עובדי מדינה במידת הצורך או לאנשים הטסים לחו”ל בעתיד.

ובכלל, אנו ממליצים להיכנס אחת לכמה זמן אל הר הביטוח ולעשות סדר בפירוט הביטוחי שלכם על מנת לדעת איזה סוגי ביטוח קיימים אצלכם.

מהן העלויות שאתם משלמים, ובכך גם לדעת איך אתם יכולים להוזיל את הפוליסות שאתם משלמים באופן משמעותי.

הר ביטוחים מאפשר לכם לעשות סדר אחת לתקופה בכל הביטוחים ובכך גם לדעת איזה ביטוח הכי מתאים לכם להשאיר, להוזיל, או אפילו לשנות בהתאם לנתונים.

כמובן שמומלץ תמיד להיעזר באנשי המקצוע הטובים ביותר בסיטואציות האלו היות ולא כל אחד ואחת מאיתנו נולדו סוכני ביטוח.

בחירה של אנשי מקצוע איכותיים שילוו אתכם בתהליך מומלץ שתבחרו לאחר המלצות איכותיות מאנשים שאתם סומכים עליהם, היות ואנשי מקצוע בתחום חייבים להיות אמינים, איכותיים ומקצועיים ללא דופי.

מהם סוגי הביטוח האלמנטריים הקיימים?

כאשר מדובר על סוגי הביטוחים המתאימים עבור ביטוח אלמנטרי חשוב לדעת שמדובר בסוגים שונים ומגוונים:

  • ביטוח רכב – ביטוח חובה לרכב מבטח מפני נזק לנוסעים ולרכב ועל כן נכנס אל קטגוריה של ביטוח אלמנטרי. לקטגוריית ביטוח רכב נכנסים גם ביטוחי מקיף וביטוחי צד ג’. ביטוח חובה הוא ביטוח שממש כמו שמו, חובה לרכוש אותו על פי החוק. וכל בעל רכב יודע שהוא מחוייב שיהיה לו ביטוח זה. ביטוח מקיף מעניק לנו כיסוי מפני נזקים לרכב, אובדן מלא, וביטוח צד ג’ מכסה עבורנו נזקי רכוש של אחרים כתוצאה משימוש ברכב.
  • ביטוח דירות – ביטוח דירה נחלק לשני סוגים, ביטוח תכולה וביטוח מבנה. ביטוחי מבנים מכסים נזקים הנגמרים אל המבנים עצמם כמו שריפה, נזילות, סדקים בקירות ועוד. ביטוחי תכולה מכסים עלויות של חפצים בתוך הבית עצמו במקרי שריפה, גניבה ועוד.
  • ביטוח חו”ל – ביטוח עבור חו”ל הוא ביטוח המכסה נזקים ברכוש ונזקים בנפש הנגרמים בעת נסיעה לחו”ל. הביטוח כולל הוצאות טיפולים רפואיים ואף כיסוי אובדן חפצים יקרי ערך.
  • ביטוח אשראי – ביטוח אשראי מגן על ספקים שחווים חבויות של לקוחות שלא משלמים בשיטת שוטף פלוס.

האם אפשר לבטל ביטוחים אלמנטרים

אם אתם מגיעים לסיטואציה שבה אתם צריכים לבטל ביטוח אלמנטרי מסיבות מגוונות כמו מכירת רכב, מציאת ביטוח איכותי יותר, תשלומים גבוהים מדי, חסכון בכסף ועוד, כל מה שעליכם לעשות הוא למלא טופס לביטול הפוליסה.

את הטופס אתם ממלאים בפרטיכם האישיים, את פרטי הפוליסה, מצרפים צילומי תעודות זהות, חותמים, ואותה חברת הביטוח בה מבוטח הביטוח האלמנטרי מחויבת לבטל אותו בתוך מספר ימי עסקים.

למה חייב להתייעץ עם אנשי מקצוע בכל מה שקשור לתחומי הביטוח?

באופן כללי בכל תחום מקצועי שאנחנו לא עוסקים בו ואין לנו התמחות או מומחיות בו, מומלץ שנתייעץ עם אנשי מקצוע איכותיים ומקצועיים.

ממש כמו שאנחנו שוכרים אנשי מקצוע להתקנת מכשירים ספציפיים בבית, או קונים מוצר יקר שחיפשנו הרבה מאד זמן.

גם כאן כשאנחנו מחפשים אנשי מקצוע איכותיים כדי להתייעץ עמם על סוגים שונים של ביטוחים, מומלץ שנבחר את הטובים ביותר באמצעות סקר שוק והמלצות.

סקר שוק איכותי אפשר לבצע במגוון של דרכים.

המלצות אפשר לקבל מאנשים היקרים לכם, הקרובים אליכם. משפחה, חברים, או קולגות.

וכיום ישנן גם פלטפורמות איכותיות ודיגיטליות המאפשרות לקבל חוות דעת אלו ואחרות אותנטיות, כאשר הן גם מוודאות את אותן חוות דעת.

בנוסף, הרשתות החברתיות, הקבוצות הסגורות, רשימות התפוצה בוואטסאפ ובכלל חוכמת ההמונים מסייעים כאן מאד.

וודאו כי אתם עושים את סקר השוק המתאים מבחינת מקצועיות, מחירים, ידע מקצועי, ניסיון וותק וכמובן סמכו על תחושת הבטן שלכם.

אם יש לכם כימיה עם אנשי המקצוע, עם חברת הביטוח, עם סוכני הביטוח או עם כל גורם מקצועי עמו אתם מתייעצים או סוגרים את הביטוח, תוכלו להגיע אל הישגים נהדרים.

כשאתם סוגרים פוליסת ביטוח אתם חייבים שהיא תהיה מותאמת לכם אישית. לא בכדי מדובר באחת מהסיטואציות הרגישות ביותר.

אם זהו ביטוח רכב זה הרי רק הגיוני שתצטרכו לעשות זאת באמצעות מתן של פרטים אישיים והתאמה אישית. וותק על הכביש, תאונות עבר אם היו חלילה, גילכם ועוד.

גם כאשר מדובר בביטוח דירה, תהיו חייבים להתאים את הביטוח אישית אליכם, אל התכולה, אל רגישות החפצים, אל כל מה שקשור אל הונכם האישי כמובן ולפרטים האישיים שלכם.

על כן אנשי המקצוע שעמם אתם באים בקשר חייבים להיות מקצועיים, אמינים, וללא דופי בדיסקרטיות ובביטחון כלפיכם, זה כמובן נכון לגבי ביטוח אלמנטרי ובעצם לכל נושא שבעולם.

כשיש לכם את הגב המתאים, הדיסקרטי, המקצועי הנכון תוכלו ליהנות ממקסימום תוצאות. וכשמדובר בביטוח, הדיסקרטיות והאמינות הם החשובים ביותר.

תוכן עניינים

ביטוח לנגרר

ביטוח לנגרר

ביטוח לנגרר – בעולם כלי התנועה והרכב, המושג “נגרר” ניתן לכלי רכב שאינם בעלי יכולת תנועה עצמאית, הנגררים תלויים בכלי אחרים, רכב גורר מסייע להם

השוואה בין חברות ביטוח בריאות

השוואה בין חברות ביטוח בריאות

השוואה בין חברות ביטוח בריאות – במאמר הבא נעשה השוואה בין חברות הביטוח בריאות מה נותנים ומה לא בניתוחים פרטיים אחרי ולפני הרפורמה תן לי

ביטוח חו"ל

ביטוח חו”ל

ביטוח חו”ל – מתכננים חופשה בחו”ל בחודשי האביב והקיץ? כמה כיף. ביטוח חו”ל זה לרוב עניין שדואגים לו ברגע האחרון, זאת על אף החשיבות הרבה

להמשך הודעת ווטסאפ מלאו פרטים!

קבל שיחת ייעוץ חינם!

מלא/י את הטופס מטה, וניצור איתך קשר בהקדם.