השוואת ביטוח חיים למשכנתא

השוואת ביטוח חיים למשכנתא – מזה שנים, דורשים הבנקים מלקוחות שמבקשים משכנתא, לחתום גם על ביטוח בריאות, זאת כמובן כדי להבטיח את עצמם במקרה של פטירה ומשכנתא שעדיין לא שולמה.

בעבר לא ניתן היה לקחת משכנתא מכל חברת ביטוח, אבל היום זה אפשרי ולכן חשוב מאוד לעשות השוואת ביטוח חיים למשכנתא, כדי להחליט איפה אתם רוצים לחתום על ביטוח חיים למשכנתא.

הנה כמה טיפים בנושא:

  • הבנק יציע לכם הצעה, אבל אתם לא חייבים לקחת אותה. קבלו כמה הצעות מחברות ביטוח, והשוו ביניהן. רוב ההצעות שתקבלו מחברות הביטוח שעובדות עם הבנק, יהיו גבוהות בהרבה מהצעות חברות הביטוח שאינן קשורות עם הבנק.
  • ערכו את הבדיקה בסמוך ללקיחת המשכנתא ולא חצי שנה קודם, המחירים של הפרמיות והפוליסות עצמם עלולות להשתנות, ואתם צריכים לחתום על פוליסה כזו ממש לפני לקיחת המשכנתא.
  • כאשר מדובר במשכנתא ארוכת שנים, משתלם יותר לקבל הנחה בינונית לתקופה ארוכה, מאשר הנחה יותר גדולה לתקופה מוגבלת.
  • קחו בחשבון שאתם יכולים לקבל החזר מס חלקי ממס הכנסה, על פרמיות של ביטוח חיים למשכנתא.
  • זאת עובדה שאתם תלויים בבנק, לכן אם תרצו להחליף את מבטח פוליסת ביטוח החיים של המשכנתא, תוכלו לעשות זאת רק אחרי אישור הבנק.
  • ידוע הוא כי מי שעושה ביטוח חיים לצורך משכנתא, לא תמיד בודק לאורך כל התקופה את הפרמיה שהוא משלם, ולפעמים נופלות טעויות משמעותיות בסכומים.
  • אם קיבלתם הנחה גדולה למשך זמן מסוים מחברת ביטוח המשכנתא שלכם, ותקופה זו עומדת להסתיים, עדיין תוכלו להמשיך את הביטוח במקום אחר אבל תידרשו לחיתום ביטוחי חדש ולבדיקות בריאותיות.
  • למי שסובל מבעיות בריאות, מומלץ לקבל לפני הרכישה אישור ביטוח לביטוח משכנתא.
  • בדקו את הסכום של המשכנתא בפוליסת הביטוח.

לא מכירים את חברת ביטוח החיים של הבנק

כיוון שלבנק יש אינטרסים שתיקחו משכנתא מחברות הביטוח שעובדות עם הבנק, לא תמיד הביטוח שיציעו לכם יהיה הכי טוב, עם הפרמיה הכי משתלמת.
בדיוק בגלל זה אתם חייבים לעשות בדיקת השוואת ביטוח חיים למשכנתא, וגם לבדוק מה כוללת הפוליסה.

מלאו פרטים כאן באתר ואנו נעביר אותם ל 3 ספקי ביטוח חיים למשכנתאות!
כך תוכלו לקבל מספר הצעות לביטוחי חיים זולים. בעולם הביטוח ובעיקר באתר תן לי תוכלו למצוא מגוון רחב של נותני שירות, מחברות גדולות ועד סוכנויות ביטוח.

תוכן עניינים

ביטוח ניתוחים פרטיים

ביטוח ניתוחים פרטיים

ביטוח ניתוחים פרטיים – לפני שאתם רוכשים ביטוח ניתוחים פרטי כדאי שתדעו שביטוח מסוג זה ניתן הן על ידי חברות ביטוח ובאופן חלקי גם ע”י

ביטוח חיים למשכנתא

ביטוח חיים למשכנתא

ביטוח חיים למשכנתא – קניתם דירה? ובכן, זה בוודאי הזמן לומר – התחדשו! משכתם כנראה את כמות המזומנים המרבית הניתנת, בעוד שיתרת הסכום הנדרש לרכישה

להמשך הודעת ווטסאפ מלאו פרטים!

קבל שיחת ייעוץ חינם!

מלא/י את הטופס מטה, וניצור איתך קשר בהקדם.