מנורה מבטחים – כי יש לכם על מי לסמוך

מנורה מבטחים ביטוח בע”מ, או בקיצור מנורה, היא חברת ביטוח שפעילה בשורה ארוכה של תחומים. במאמר הבא נציג את תחומי הפעילות העיקריים של מנורה, נסביר במה היא מתמחה ונביא נתונים מעודכנים לגבי כמות המוקדים בארץ וההתעסקות שלה בעולמות הפנסיה

ביטוח מנורה – כי יש לכם על מי לסמוך

חברת מנורה מבטחים החזקות נוסדה כבר בשנת 1935 ומאז 1939 היא מתנהלת כחברת ביטוח. השם המלא של החברה כיום הוא מנורה מבטחים ביטוח בע”מ, אך רובנו מכירים אותה בשם הקיצור ביטוח מנורה. בנוסף, כדאי לדעת שהחברה פעילה בכל תחומי הביטוח העיקריים והמשמעות היא שיש לקהל הלקוחות והמבוטחים שלה גב כלכלי איתן. תחומי פעילות עיקריים וניסיון של שנים רבות משחקים תפקיד משמעותי בבניית המוניטין של ביטוח מנורה. למרות שניתן למצוא תחומי פעילות משיקים גם עם ביטוח מגדל או חברות אחרות, אין ספק שמנורה מציבה רף גבוה של סטנדרט בלתי מתפשר.

כמה מילים אודות הפעילות של מנורה מבטחים

ביטוח מנורה היא חברה ציבורית שהמשרד המרכזי שלה נמצא ברמת גן. את המוצרים העיקריים שלה ניתן לחלק לקטגוריות בתחומי הביטוח ובהם ביטוח כללי, ביטוח חיים וכמובן ביטוח בריאות על סעיפיו השונים. חברת ביטוח מנורה מנהלת נכון לסוף שנת 2021 נכסים בסך כ-55 מיליארד ש”ח. היא נמצאת בקשרים עם כ-4,000 סוכני ביטוח כי היא פועלת באמצעות סוכנים וסוכנויות ביטוח ולא ישירות מול הציבור. מלבד ביטוח לרכב פרטי, כדאי להזכיר שהיא מציעה גם ביטוח אופנוע וביטוחים מיוחדים כולל אוטובוסים, משאיות, מלגזות ועוד.

התמחות חברת מנורה

עוד דרך טובה להכיר לעומק את חברת ביטוח מנורה היא להסתכל על תחומי ההתמחות הספציפיים שלה. הנה למשל 3 מסלולי התמחות ומה שאפשר ללמוד מהם על הפעילות של החברה בתחומי הביטוח השונים:
  • ביטוח כללי – הביטוחים העיקריים בתחום הזה הם ביטוח רכב חובה או רכוש, ביטוחי חבויות וביטוחי תאונות. לשם השוואה, ביטוח רכוש כולל כיסוי ביטוחי לרבות נזקי צד ג’ בעוד הביטוח החובה נדרש על פי דין לכל נהג. ביטוחי חבויות לעומת זאת כוללים אחריות מעבידים, אחריות מקצועית, אחריות המוצר, ערבות לפי חוק מכר וכן הלאה. במידה ומעוניינים לרכוש ביטוח רכוש דרך ביטוח מנורה, ההתמקדות תהיה בביטוח דירות, עסק, אובדן רכוש, משכנתאות, כלי שייט וכלי טייס.
  • חיים – בניגוד למה שנהוג לחשוב, הכיסויים הקיימים בפוליסות של ביטוח לאומי לא מספיקים על מנת להגן עלינו בעת אסון. כאן נכנסת לתמונה חברה כמו ביטוח מנורה, שמתמקדת מצד אחד בחיסכון פנסיוני במהלך תקופת העבודה ועד גיל פרישה ומצד שני גם בכיסוי לאירועים ביטוחיים שנובעים מסיכונים במהלך חיי המבוטח.
  • בריאות – אי אפשר לדבר על הגב הכלכלי ועל ביטוח מנורה בלי להזכיר את ביטוחי הבריאות. הביטוחים כוללים כיסויים לטווח ארוך ובהם ביטוח מחלות קשות ואשפוז, עם או בלי ביטוח סיעודי או ביטוח שיניים.

כמות מוקדים בארץ + פרטי שירות לקוחות

חברת ביטוח מנורה מפעילה כ-22 מוקדים שפועלים בתחומי שירות שונים: מכירות רגילות ומכירות פנסיה, מוקד מכירות עבור קופת גמל או קרן השתלמות, בריאות וחיים, רכב ורכוש, מרכז דיווח על תאונות, מוקד תביעות גוף חובה, מוקד חבויות, מוקד חיים, מוקד ביטוחי בריאות, מוקד תביעות חיים, מוקד ביטוח שיניים, מוקד מכירות ביטוח נסיעות לחו”ל, מוקד חירום רפואי בחו”ל, מוקד תמיכה באתר האינטרנט ובדיגיטל, מוקד עיקולים, מוקד מעסיקים ביטוח, וכמובן מוקדים לפנסיה, גמל, השתלמות ושירות לקוחות כללי. חיוג למספר *2000 מאפשר להגיע אל מוקדי השירות המרכזיים ומשם המרכזייה מפנה לתחומים הרלוונטיים. בשביל לדבר עם מוקדי המכירות מחייגים *9699 ובשביל לקנות ביטוח נסיעות לחו”ל מחייגים 072-3838102. על מנת לדווח על אירוע חירום רפואי בחו”ל מתקשרים 09-9206911 במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע – בעוד למוקד עיקולים מחייגים 03-7107608, למוקד מעסיקים ביטוח מתקשרים 03-7107680 ולמוקד גמל ופנסיה מחייגים 03-7552412.

התעמקות בתחום עיסוקה בעולם הפנסיה

שווה להזכיר לקראת סיום את ההתמחות של ביטוח מנורה בעולם הפנסיה. היא כיום מנהלת את קרן הפנסיה הגדולה בישראל, מתמחה בניהול כספי לקוחות ועמיתים ואף מעורבת בהשקעות בנדל”ן בחו”ל באמצעות חברות שבשליטתה. עבור אנשים שחוסכים לטווח ארוך אלו חדשות מעולות, שמוכיחות שיש להם על מי לסמוך.

ראשית נאמר שבמנורה מבטחים תוכלו לבחור את המטפל ו/או מקום הטיפול, תוכלו לבחור מבין כ 1,800 רופאים לעומת כמות רופאים בשאר חברות הביטוח אשר עומד על כ 1,100 רופאים

תוכן עניינים

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו”ל

ביטוח נסיעות לחו”ל – ידוע שישראלים אוהבים חופשות בחו”ל, הלחץ סביב והרצון לקחת את הזמן והמנוחה במקום אחר מוציאים אותנו מהכיסא ומטיסים אותנו למקומות שונים

קרן פנסיה או ביטוח מנהלים

קרן פנסיה או ביטוח מנהלים

קרן פנסיה או ביטוח מנהלים – אנשים רבים מתלבטים איזה סוג של ביטחון פנסיוני לעשות. האם זה יהיה ביטוח מנהלים או קרן פנסיה? פנסיה הנה

להמשך הודעת ווטסאפ מלאו פרטים!

קבל שיחת ייעוץ חינם!

מלא/י את הטופס מטה, וניצור איתך קשר בהקדם.