ביטוח רכב מקיף הכי זול שתמצאו

ביטוח רכב מקיף הכי זול שתמצאו – אנחנו נמצאים במדינה שבה התחבורה הציבורית אכן מאד נפוצה, אך בכל זאת כמעט לכל בעל רישיון יש רכב משלו, או מבוטח על ידי משפחה. מה שהופך למעשה את ביטוחי הרכב למצרכים נפוצים ומבוקשים.

ביטוח רכב בכלל וכמובן ביטוח רכב בזול אפשר למצוא במגוון של חברות ביטוח המציעות סוגים שונים של ביטוחים ובטווחי מחירים משתנים.

כמובן שהמחירים משתנים על סמך פרמטרים שונים, ועל כן ביטוח לרכב חדש לא יהיה כמו ביטוח לרכב וותיק יותר, וכן הלאה.

אז כאשר אתם בוחרים ובודקים עבור סוכנות הביטוח שתיתן לכם ביטוח רכב מקיף הכי זול או הכי משתלם, חשוב לדעת את כל הפרמטרים הרלוונטיים עבורכם באופן אישי.

 

ישנן מגוון חברות ביטוח המציעות סוגים שונים של ביטוחים בטווחי מחירים משתנים, המציעות ביטוח רכב, חובה ומקיף, ביטוח רכב בזול. כמובן שהמחירים משתנים בהסתמך על פרמטרים שונים, על כן, ביטוח לרכב חדש לא יהיה כמו ביטוח לרכב ותיק יותר, וכן הלאה.

אז כאשר אתם בוחרים ובודקים עבור סוכנות הביטוח שתיתן לכם ביטוח רכב מקיף הכי זול או הכי משתלם, חשוב לדעת את כל הפרמטרים הרלוונטיים עבורכם באופן אישי.

 

ביטוח רכב: מה הכי מתאים לכם?

כל בעל רכב יודע, שעל פי החוק, יש לעשות ביטוח חובה.
בעוד שביטוח חובה מכסה נזקי גוף בשל תאונת דרכים, ביטוח מקיף אמנם אינו מחוייב בחוק, אך מומלץ לכל בעל רכב שהרכב שלו בן פחות מ-10 שנים, או רכב ספציפי מיוחד או יקר במיוחד.

לרוב, ביטוח מקיף הוא לא בעיה. כאשר מדובר במחיר, אתם עלולים להיתקל בסעיפים שאולי ימנעו מכם לסגור על המקום את עסקת הביטוח. באופן כללי, מחירי ביטוח מקיף נקבע על סמך מספר גורמים – הנהג, הנהגים, סוג הרכב, גיל הרכב ועוד.

אם מדובר ברכב ישן או רכב דו גלגלי, מומלץ לחשוב היטב לפני שאתם סוגרים ביטוח מקיף.
כמובן, חשוב לעשות סקר שוק איכותי.
השוו בדיוק מה כל חברת ביטוח מעניקה לכם, מה ואל תסתפקו אך ורק בביטוח מקיף.
השוואת ביטוח רכב מקיף היא הדבר הכי חשוב שתעשו לפני שתרכשו את הביטוח.

במידה ותבצעו את ההשוואה כראוי, תעשו את כלל המבדקים המתאימים, תדעו על מה לוותר, על מה לא, כך תוכלו לקבל את הביטוח המקיף האיכותי והרלוונטי ביותר עבורכם, כך שיתאים באופן אישי אליכם הנהגים ולסוג הרכב.

 

ביטוח מקיף לרכב פרטי ומסחרי

ישנן חברות רבות המציעות ביטוח מקיף לרכב פרטי ומסחרי, אך לא ניתן לנקוב במחיר בשל העובדה שהעלות כרוכה בבדיקת פרמטרים רבים המשתנים בין חברה לחברה. מדובר בביטוח שאינו חובה, אך חשיבותו גבוהה מאוד לצד הכיסוי שהוא מעניק במצבים רבים, כמו למשל כיסויי צד ג’ למיניהם, שירותים מורחבים במקרים של תאונות דרכים, פגושים, פנסים, מראות, שירותי גרירה ועוד.

 

איך ואיפה רוכשים את הביטוח המקיף?

זה דבר לגיטימי לחפש ביטוח רכב מקיף הכי זול. הביטוח המקיף מכסה נזק שקורה במגוון סיטואציות, ועל כן הוא מאד מבוקש. ביטוח מסוג זה רוכשים אחת לשנה, ובדרך כלל במקומות הבאים:

  • סוכנות ביטוח – אתם יכולים לרכוש דרך סוכן הביטוח שלכם. אם אתם מכירים סוכן ביטוח קבוע ואיכותי הרלוונטי עבורכם. סוכן ביטוח גם יכול להילחם עבורכם במגוון של מקרים שבהם חברת הביטוח עושה לכם סנקציות או מרפקים.
  • חברת ביטוח ישיר – חברת ביטוח ישיר דרכה תרכשו ביטוח ישיר לא מבצעת את התהליך דרך סוכן ישיר כמו רוב חברות הביטוח, כאן אתם רוכשים באמצעות מוקד מכירת ביטוח רכב. המוקד מופעל על ידי חברות הביטוח. במקרה זה, מומלץ לבדוק יותר מאופציה אחת כמובן, ולנהל משא ומתן איכותי על ההצעות שאתם מקבלים על מנת לקחת את ההצעה הטובה ביותר וכמובן להתמקח.

חשוב להבין, חברות הביטוח השונות מציגות תנאים שונים עבור הפיצויים על מנת שיבדלו אחת מהשניה.

מדובר בתחרות מאסיבית בין חברת ביטוח אחת לשניה כאשר הפרס הוא הלקוח הרוכש את פוליסת הביטוח. על כן, יש להן אינטרס להציע את הפוליסה שהכי מתאימה לכם.

ניתן לשים לב להבדלים בין הביטוחים בין החברות השונות גם בטווחי המחירים בשל אירועים המקבלים כיסוי בפוליסה. מקרים שהחברה כן או לא חייבת לשלם, וכמובן סעיפים הרלוונטיים לטוטלוסט או מקרים ספציפיים בהם חברת הביטוח בוחרת את תקן הפוליסה.

 

תוכן ממומן: הלוואה לרכישת רכב | סוגי ביטוחים כל מה שעליך לדעת על סוגי הביטוחים לרכבים | ביטוח חיים

 

שירותי דרך, גרירה וחברת הביטוח שביניהם

בכל מה שקשור לשירותי דרך וגרירה, חשוב לדעת שזהו כיסוי שאין לוותר עליו. מדובר למעשה בחלק בלתי נפרד מביטוח מקיף, וגם ביטוח צד שלישי. למרות שזה אינו כיסוי חובה, באפשרותכם להחליט אם אתם מעוניינים בכיסוי זה או לא.

רוב המבוטחים רוכשים את הכיסוי. להרחבת הביטוח באמצעות שירותי דרך וגרירה יש יתרון אחד מהותי. לא חשוב איפה אתם נתקעים, לא חשוב באיזו שעה אתם נתקעים, תמיד יש לכם עם מי לדבר, כאשר המחיר ידוע לכם מראש, זמן ההמתנה קבוע ולא מתארך לשעות מרובות ואתם יודעים שלא תצטרכו להתעסק במשא ומתן מול חברת הגרירה, או תביעה לחברת ביטוח חיצונית כלשהי.

חשוב לוודא את זמני ההגעה, את אזורי ההגעה, את מחירי המחירון ספציפית לכיסוי זה ובכלל, שאתם לא רוכשים כיסוי שלא מתאים לפוליסה שלכם – רצוי להתייעץ עם טובי המומחים בתחום על מנת לקבל את הפוליסה הרלוונטית ביותר לכם, ואת הכיסוי המתאים.

 

על הרחבות וכיסויים המתאימים לביטוח המקיף

להרחבות עבור ביטוח מקיף יש אלמנט חשוב שיש לדעת אותו לפני רכישת הפוליסה –
כל הרחבה שאתם רוכשים, למעשה מעלה את סכום הפרמיה שאתם משלמים.
זאת הסיבה שחשוב לבדוק היטב את תנאי ההרחבות, מה הן מעניקות לכם ומה הסכומים שהיא גורמת לכם לשלם.

אם אתם שמים לב שהסכום שאתם משלמים לא שווה את התועלת של הרחבת הכיסוי, חשוב שלא להשקיע מדי בהרחבה שלא תעניק לכם את מלוא אפקטיביות הביטוח. משמע, אם מבחינה כלכלית או מבחינת שקט נפשי אתם לא זקוקים להרחבה, לא תמיד צריך לקחת אותה.

לפעמים מומלץ להסתפק במה שיש, או בהרחבות המינוריות ולא לרכוש רק כדי שיהיה, דברים שאינם רלוונטיים לכם באופן אישי.

 

ולסיכום, בכל מה שקשור לפוליסות ביטוח לרכב בין אם חובה, מקיף או ביטוח צד ג’ מומלץ תמיד להתייעץ עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום וזאת על מנת שתוכלו לקבל את הביטוח שהכי רלוונטי לכם.

הסיבה לכך היא כי ביטוח הוא דבר המותאם אישית, ועל כן עליכם לבצע אותו דרך סוכני ביטוח שאת מכירים היטב וסומכים עליהם.

 

שאלות נפוצות:

אילו גורמים קובעים את העלות של ביטוח מקיף?

ישנם מספר גורמים המשפיעים על העלות של ביטוח רכב מקיף, כמו למשל גיל הנהג, היסטוריית נהיגה, יצרן ודגם הרכב, סכום ההשתתפות העצמית, מגבלות הכיסוי ועוד.

 

איפה אפשר למצוא ביטוח מקיף הכי זול?

ישנו שוני בעלויות בין ספקי הביטוח, כאשר כל סוכן או חברת ביטוח מציעים רבדים מגוונים בביטוח המקיף. לפעמים, דווקא בעלויות הנמוכות יותר ניתן למצוא פחות כיסויים או השתתפות עצמית גבוהה יותר (אך אין הכרח). לכן, מומלץ לבצע השוואת פוליסה בקפידה בין החברות.

 

על מה עליכם להסתכל כאשר משווים פוליסות ביטוח מקיף לרכב?

בעת השוואת ביטוח רכב, עליכם לקחת בחשבון את מגבלות הכיסוי, ההשתתפות העצמית, החרגות למיניהן, סיועים (כמו למשל סיוע בדרכים לאחר תאונה) ומוניטין חברת הביטוח.

 

 

מאמרים נוספים:

תוכן עניינים

לבטח נדל"ן

איך לבטח נדל”ן

נדל”ן הוא בדרך כלל הרכישה היקרה ביותר שאדם עושה במהלך חייו, גם אם הוא מחליף מספר נכסים בחייו. בהיותו הנכס הכי יקר שלו מבחינה כספית,

אילו סוגי ביטוח חיים קיימים

אילו סוגי ביטוח חיים קיימים?

אילו סוגי ביטוח חיים קיימים? ביטוח חיים הוא תחום חשוב בעולם הביטוחים בימינו אנו, הן עבור שכירים והן באופן פרטי, ללא קשר למקום העבודה. ניתן

להמשך הודעת ווטסאפ מלאו פרטים!

קבל שיחת ייעוץ חינם!

מלא/י את הטופס מטה, וניצור איתך קשר בהקדם.