הצעת ביטוח רכב

הצעת ביטוח רכב – רכשתם מכונית חדשה ומצוחצחת (או ישנה וחמודה)? מעולה. מגיע לכם מזל טוב. כעת תוכלו להתחדש ולבטח את הרכב שלכם על-ידי רכישת פוליסת ביטוח הכוללת כיסויים ביטוחיים המתאימים לכם.

אולם איך ניתן לדעת אילו מרכיבי ביטוח רצוי לכלול כחלק מביטוח הרכב? איך בכלל עושים את זה והאם ניתן להיעזר במישהו? במאמר זה נספר לכם את מה שחשוב לדעת על הצעת ביטוח רכב.

הצעה לביטוח רכב

בעלי רכב בתוליים ונהגים חדשים אינם תמיד מודעים לעובדה שפוליסת ביטוח רכב כוללת לרוב שלושה מרכיבי ביטוח שנים: ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג’, כאשר כל אחד מהם שונה במהותו מהאחרים ומספק כיסוי ביטוי והגנה למצבים שונים.

לעומת ביטוח מקיף וביטוח צד ג’ אותם אין הכרח לרכוש, הרי שביטוח חובה חובה לרכוש, ואי-רכישתו תהווה עבירה חמורה במידה שהרכב עולה לכביש.

ביטוח חובה זהו ביטוח סטנדרטי ואינו כולל אופציות ביטוח שונות. ביטוח החובה מטרתו לדאוג לכיסוי ביטוחי של נזקי גוף במקרה תאונה הכוללת נפגעים. בנוסף, נקבעת עלותו על-פי קטגוריית הרכב ונפח מנוע. ההבדלים במחירי פוליסת ביטוח חובה בין החברות השונות זניח למדי.

אודות ביטוח צד ג’ וביטוח מקיף

ביטוח צד ג’ וביטוח מקיף אלו רכיבי ביטוח אופציונאליים אולם מומלצים למדי.

ביטוח צד ג’ יגן על הנהג בפני בזקי רכוש שנגרמו לרכבים אחרים בזמן התאונה, כאשר תקרת הכיסוי עומדת לרוב על כחצי מיליון שקלים – סכום גבוה אמנם אך אינו תמיד מכסה נזקים לצדדים שלישיים.

יש לשים לב לעניין זה במעמד קבלת הצעת המחיר לביטוח הרכב שלכם.

במידה הצורך, ניתן יהיה להגדיל ולשנות את תקרת הכיסוי.

מה עוד כדאי לדעת על ביטוח מקיף

ראשית יש לציין כי ביטוח מקיף הוא סוג גמיש למדי של ביטוח ביחס לשאר הרכיבים המוצעים, שהרי הוא מציע כיסויים והרחבות אינספור המגנים עליו בפני מצבים הזויים ולא מועדפים.

ביטוח מקיף מאפשר לכלול ביטוחים כנגד פריצה, שריפה וגניבה, כמו גם שירותים שונים, כמו – ביטוח שמשות, שירותי דרך וגרירה, רכב חלופי ושירותי מוניות.

איך רוכשים ביטוח לרכב?

ניתן לרכוש ביטוחי רכב דרך ערוצים שונים, כגון סוכן ביטוח העובד מול חברת ביטוח.

ניתן גם לקבל הצעת מחיר לפוליסת ביטוח דרך אתרי אינטרנט שונים השייכים לחברות הביטוח – במהירות ובקלות.

רצוי לבצע השוואת תנאי פוליסה ומחירים בין התכניות השונות וחברות הביטוח השונות, זאת כיוון שקיימת תחרות חזקה ובריאה בענף זה, ואילו חברות הביטוח יוצאות לעיתים קרובות בהנחות, מבצעים ותנאי תשלום מועדפים.

כיצד ממשיכים מכאן?

במאמר זה קיבלתם את המידע הבסיסי לו אתם זקוקים על-מנת להתחיל את הדרך של מציאת פוליסת ביטוח הרכב המתאימה לכם.

המשיכו במחקר בעצמכם וקבלו את ההחלטה הטובה ביותר, עבורכם ועבור רכבכם החדש.

תוכן עניינים

דירוג חברות ביטוח בריאות

דירוג חברות ביטוח בריאות

דירוג חברות ביטוח בריאות עבור נשים וגברים מעל גיל 66 – מחיר ביטוח בריאות משתנה לפי קבוצות גיל ולפי מין המבוטח. להלן דירוג חברות ביטוח

נהג חדש

זהירות נהג חדש!

נהג חדש – כשמדובר בנהג חדש היוצא לדרכו בכביש, החוק מחמיר מאוד עם נהגים אלו ועל הענישה במקרים של עבירה, כמו מבחן תיאוריה מחדש, טסט

הצהרת בריאות

הצהרת בריאות לפני טיסה בקלי קלות

במיוחד בתקופה שכולם עסוקים בתודעה בריאותית מוגברת, הבטחת רווחתם של המטיילים הפכה לעדיפות עליונה וכתוצאה מכך רפורמות ותהליכים בירוקרטיים נוספו כדי לטוס מהארץ. אחד מן

להמשך הודעת ווטסאפ מלאו פרטים!

קבל שיחת ייעוץ חינם!

מלא/י את הטופס מטה, וניצור איתך קשר בהקדם.