ביטוח איילון לחיים רגועים יותר

ביטוח איילון מציעה כיסויים ביטוחיים שונים לסיכונים שונים – החל מנכות, דרך אובדן כושר עבודה ועד חלילה מוות.

בהקשר הזה, תחום ההתמחות של איילון בהחלט מרתק ומאפשר לה להתפתח בגלל העלייה בתוחלת החיים בישראל

איילון חברה לביטוח בע”מ, או בקיצור חברת איילון, נמצאת בבעלות מלאה של איילון אחזקות בע”מ.

זו חברה שנוסדה במקור בשנת 1976 ולכן היא ותיקה אפילו מגופים גדולים כמו ביטוח כלל, אך רק בשנת 1987 הנפיקה את המניות שלה לציבור.

החל משנת 1995 החברה הציבורית שמחזיקה בה היא חברת האם איילון אחזקות בע”מ ובפועל היא מורכבת מלא פחות מ-4 חברות שונות: איילון קנדה, איילון ח.ל.ב נכסים והשקעות, איילון נאמנים סוכנויות לביטוח בע”מ ומ. עירן בניה ואחזקות.

הסיבה לכך שכדאי להכיר לעומק את אופי הפעילות ותחומי ההתמחות של חברת איילון קשורה לאופן שבו מבצעים כיום השוואת ביטוח ומנסים לחסוך בהוצאות. אם המטרה היא הוזלת ביטוח בלי להתפשר על התנאים, לא מספיק להסתכל על השורה התחתונה בתלוש השכר החודשי. גם אם אתם כבר יודעים מה ההפרשות שלכם לדמי ביטוח לאומי כשכירים או עצמאיים, מאוד חשוב להכיר את האלטרנטיבות בשוק הפרטי גם באפיקי חיסכון וגם מבחינת ביטוח רכב או קרן השתלמות.

פרופיל חברה ונתונים יבשים

איילון היא חברה פרטית שתקופת הפעילות שלה נמשכת כבר מעל 46 שנים. המשרד הראשי שלה נמצא בבית איילון ביטוח בכתובת אבא הלל 12 ברמת גן והיא מתמחה בענפי ביטוח שונים. היא פועלת באמצעות 4 משרדים אזוריים שנמצאים במחוז תל אביב, מרכז, חיפה וירושלים והיא מפעילה נכון להיום מערך של כ-2,600 סוכנים וסוכנויות ביטוח בפריסה ארצית רחבה.

חברת איילון מעסיקה כ-900 עובדים וקבוצת איילון מונה סך הכל מעל 1,000 אנשים. החל מינואר 2017 התמזגה חברת הבת איילון פנסיה וגמל עם חברת מיטב דש, כך שהיא כיום מנהלת את פעילות הפנסיה או קופת גמל של לקוחותיה.

התמחות חברת איילון

חברת ביטוח איילון דומה לחברת ביטוח מגדל או חברת האחרות מבחינת התמחות שלה בביטוח כללי. מנגד, יש הבדל בין איילון לבין ביטוח הראל למשל בכל הנוגע לאופן ניהול כספי החיסכון: בעוד הראל אמנם מוכרת סוגים שונים של ביטוחים ובהם ביטוח חיים או תאונות אישיות וביטוח מנהלים אך מנהלת את הכסף בעצמה, איילון מחזיקה ב-20% ממניות מיטב דש ואפיקי קרן פנסיה או חיסכון לטווח בינוני מנוהלים דרכה.

אלו לדוגמא תחומי ההתמחות העיקריים של חברת איילון והמוצרים הבולטים שאותם היא מציעה בכל קטגוריה:

  • ביטוח כללי – בתחום הביטוח הכללי מתמחה איילון בפוליסות ביטוח תאונות לרכב חובה, ביטוח רכב רכוש, ביטוח כללי שמתמקד בביטוחי רכוש שאינם כלי תחבורה וביטוחי חבויות. זו ליבת ההתמחות של איילון ועיקר השירות שהיא מספקת ללקוחותיה.
  • ביטוח דירות – לאחרונה השיקה החברה אפשרות לרכישת ביטוח דירות בהתאמה אישית. מלבד כיסויים שונים וייחודיים, הכיסוי מותאם לצרכי הלקוח ולגיל.
  • ביטוח סייבר – חברת איילון פונה לסקטור העסקי עם ביטוחי סייבר ייעודי. כמו מוצרים מסוימים של ביטוח מנורה וחברות קטנות אחרות, החברה גם מנסה להרחיב את תחומי הפעילות שלה על ידי הגנה בדיגיטל מפני מתקפות סייבר.
  • ביטוח בריאות – עוד מאפיין שדומה בין איילון והראל למשל זו ההתמקדות בביטוחי בריאות. הראל היא חברה גדולה יותר שלה גם נתח השוק הכי משמעותי בישראל, אך איילון מציעה ביטוח בריאות רחב עם כיסויים מקיפים וייחודיים שלה.

כמות מוקדים בארץ ופרטי שירות לקוחות

הסוכנויות המוכרות את הפוליסה של חברת איילון מפוזרות בכל הארץ. במידה ומעוניינים ליצור קשר ישיר עם החברה, ניתן לעשות את זה באמצעות טופס ייעודי באתר האינטרנט הרשמי שלה.

כמו כן, ניתן לשוחח עם נציגי איילון בוואטסאפ במסגרת שעות הפעילות על ידי שליחת הודעת טקסט 050-8000800. אפשרות אחרת היא להיכנס לאתר לצ’אט לייב עם נציג שירות באמצעות הבוט או הזמנת שיחה למועד שנבחר על ידי הלקוחות ובתיאום מראש.

תחומי ההתמחות של איילון

מהמידע באתר השוואת פוליסות ביטוח תן לי ניתן ללמוד על תחומי ההתמחות של איילון. כך רואים שהיא שמה דגש על חדשנות ומתמקדת בעיקר באפיקי ביטוח כללי, חיסכון לטווח ארוך ובביטוחי בריאות.

מכאן שמעניין להמשיך לעקוב אחריה ולראות לאן היא עוד תצמח ותגדל, בעיקר על רקע העלייה בתוחלת החיים בישראל ובמדינות מערביות נוספות ברחבי העולם.

תוכן עניינים

פנסיה

פנסיה מידע מקיף על קרנות הפנסיה וגמל

פנסיה מידע מקיף על קרנות הפנסיה וגמל – כל חיסכון פנסיוני מורכב מחיסכון וביטוח. עם זאת, יכולים להיות הבדלים משמעותיים בין המסלולים מבחינת התנאים, העמלות

ביטוח קליניקה

ביטוח קליניקה של מרפאת שיניים

על מרפאות השיניים לשקול רכישת ביטוח רכוש, ביטוח אחריות, ביטוח הפסקת עסקים, ביטוח אחריות מקצועית, ביטוח פיצויי עובדים וביטוח אובדן כושר עבודה כדי להגן על

להמשך הודעת ווטסאפ מלאו פרטים!

קבל שיחת ייעוץ חינם!

מלא/י את הטופס מטה, וניצור איתך קשר בהקדם.