ביטוח מגדל – חשוב שיהיה לכם גב בטוח

ביטוח מגדל – חברת הביטוח מתמחה בפעילות הביטוח, פנסיה ופיננסים ולכן היא מציעה גב כלכלי מבוסס עבור ציבור המבוטחים וקהל הלקוחות.

במאמר הבא נציג את הפרטים העיקריים על מגדל ונבין כיצד ההתעמקות שלה בתחום ביטוח החיים, ההשקעות והחיסכון ארוך הטווח יכולה לשרת אותנו

ביטוח מגדל – חשוב שיהיה לכם גב בטוח

המטרה של השוואת ביטוח רכב, בריאות או חיים היא בין היתר למצוא את החברה המבוססת והגדולה ביותר, שיכולה להעניק לנו גב כלכלי איתן גם ברגעים של משבר כלכלי או חוסר יציבות.

בנוסף, פרמטרים דומים משפיעים מטבע הדברים על האופן שבו נרצה לבחור את קרן הפנסיה או את שאר אפיקי החיסכון שלנו.

אם רוצים להבטיח שבעת הפעלת ביטוח בריאות לדוגמא גם יהיה לנו למי לפנות, זו צריכה להיות חברת ביטוח אמינה ובעלת ניסיון מוכח.

אחת החברות שמציעות ערך מוסף גם עם תחומים לכאורה שונים כגון ביטוח חיים לעומת ביטוח רכב היא מגדל.

נכון שגם חברת ביטוח מנורה מבטחים וכמובן חברת ביטוח הראל מספקות פתרונות דומים, אבל למגדל יש ערך מוסף מבחינת תחומי ההתמחות שלה.

כמה מילים אודות הפעילות של חברת מגדל

חברת ביטוח מגדל פועלת בתחומי הביטוח, הפנסיה והגמל.

זה אומר שאפשר לפנות אליה כדי למצוא אפיק חיסכון לטווח בינוני כגון קופת גמל או קרן השתלמות לשכירים ועצמאיים, אבל באותה הזדמנות גם לשמוע על כיסויים משלימים לפוליסות של ביטוח בריאות ממלכתי שניתן בפועל על ידי ביטוח לאומי וגופי הרווחה השונים.

מבחינת נתונים יבשים, יש לציין כי חברת מגדל פעילה כבר מעל 80 שנה, יש לה כ-2.3 מיליון לקוחות פרטיים ועסקיים ועובדים איתה כ-2,800 סוכני ביטוח ומנהלי הסדרים ו-4,900 עובדים.

ההון המיוחס לבעלי המניות נכון להיום עומד על 5.6 מיליארד ש”ח, היא מפעילה את מערך מבטחי המשנה מהמובילים בעולם ויש לה מגוון מוצרים בתחומי ביטוח, פנסיה ושירותים פיננסיים.

מאמרים נוספים:

 

התמחות חברת מגדל

אלו לדוגמא חלק מתחומי ההתמחות הבולטים המאפיינים את חברת ביטוח מגדל ומהם אפשר ללמוד גם על היתרונות שלה עבור קהל המבוטחים וציבור הלקוחות:

  • ביטוח כללי וחיים – חברת מגדל מוכרת ביטוחי רכב, דירה, משכנתא וביטוח לעסקים. בנוסף, היא מציעה פוליסות שונות של ביטוח חיים עם או בלי מרכיב ריסק (למקרה מוות), אובדן כושר עבודה וביטוח לנכות מתאונה.
  • חיסכון אישי – חברת מגדל מזוהה עם השקעות בתחומים שונים ועם מסלולי חיסכון לטווח קצר, בינוני וארוך. היא משווקת את מוצרי החיסכון באמצעות מגדל גמל להשקעה, מגדל קשת לפרט, מגדל חיסכון לכל ילד ו”מגדלור לפרישה לפרט”.
  • ביטוח בריאות – חברת מגדל מוכרת ביטוחי בריאות פרטיים. אפשר לבצע בדיקת כפל ביטוחים על מנת להשוות בין הרובד של ביטוח ממלכתי, הביטוח של שירותי הבריאות הנוספים והביטוח של חברת הביטוח. באופן הזה מבצעים בדיקת כפל ביטוח כדי לשלול תשלום כפול, אבל בלי להתפשר על היקף הכיסוי.

כמות מוקדים בארץ + פרטי שירות לקוחות

אפשר ליצור קשר עם ביטוח מגדל באמצעות וואטסאפ, להזמין שיחה מראש, ליצור קשר עם נציג לשיחה בשפת הסימנים, לשלוח מייל, לשלוח סמס או ליצור קשר בטלפון. כמו כן, החברה מאפשרת להשאיר פרטים לפנייה אונליין.

המענה הטלפוני הוא דרך המוקד הראשי במספר 03-9201010 בימים א’ עד ה’ בשעות 08:30-16:00, אך ניתן גם ליצור קשר עם מוקדי שירות ספציפיים ובהם תמיכה באתר ובאפליקציית מגדל, ביטוח פרט, מנהלים, חיים ובריאות, ביטוח כללי, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות וקופות גמל ומוקד גמלאים וחיים חדשים.

בשביל להגיש תביעות, מתקשרים למוקד שירות הלקוחות הכללי ומשם מקבלים הפניה למוקדים הבאים: תביעות וביטוח חיים, תביעות לביטוחי בריאות וחו”ל, מוקדי תביעות לפנסיה ומוקדי תביעות לביטוח כללי.

התעמקות בתחום עיסוקה בעולם ההשקעות

השוואה באתר תן לי ביטוח מראה גם את תחומי ההתמחות של מגדל וגם את ההתעמקות שלה בתחום העיסוק של עולם ההשקעות.

למעשה, תחום ההשקעות של מגדל הוא הגדול והמוביל מכל החברות בארץ כי הוא כולל מערך אשראי, נדל”ן, השקעות ריאליות ושימוש בחדר מסחר מתקדם.

ההתעמקות בעולם ההשקעות מייצרת את הגב הבטוח שלקוחות חברת מגדל נהנים ממנו.

אם מתלבטים בין סוגים שונים של אפיקי חיסכון ורוצים לתת עדיפות לחברה שמתמחה בהשקעות לטווח בינוני וארוך, יכול להיות שמגדל תהיה בחירה מוצלחת.

ברר מיהו סוכן הביטוח שלך, הוא כתוב ע”ג תעודת החובה שלך, החידוש נעשה דרך סוכן הביטוח. שימו לב כי ביטוח החובה לא ייכנס לתוקפו טרם שילמת עבורו בניגוד מביטוחים אחרים

תוכן עניינים

ביטוח קליניקה

ביטוח קליניקה של מרפאת שיניים

על מרפאות השיניים לשקול רכישת ביטוח רכוש, ביטוח אחריות, ביטוח הפסקת עסקים, ביטוח אחריות מקצועית, ביטוח פיצויי עובדים וביטוח אובדן כושר עבודה כדי להגן על

הלוואה לכל מטרה

הלוואה לכל מטרה

הלוואה לכל מטרה – האם כל אחד יכול ומהם האפשרויות שעומדות לרשותכם? הלוואה לכל מטרה הופכת פופולרית יותר ויותר בשנים האחרונות. עם מספר הולך וגדל

ביטוח משכנתא לא עושים בבנק

ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא לא עושים בבנק! החוק בישראל מאפשר לבנקים להכריח את לווי המשכנתאות לעשות ביטוח משכנתא, המטרה של ביטוחי משכנתא הוא להבטיח מצב שהלווה יחזיר

להמשך הודעת ווטסאפ מלאו פרטים!

קבל שיחת ייעוץ חינם!

מלא/י את הטופס מטה, וניצור איתך קשר בהקדם.