הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה חוץ בנקאית – הפופולריות הגוברת של הלוואות חוץ בנקאיות – מיליוני בקשות מדי שנה

הלוואה חוץ בנקאית – בשנים האחרונות גבר הביקוש להלוואות חוץ בנקאיות, כאשר מיליוני בקשות מוגשות מדי שנה. מעניין לציין שאחוז ניכר מהבקשות הללו נדחות, לרוב עקב היסטוריית אשראי גרועה או חוסר יכולת לעמוד בדרישות אחרות. זה הוליד פתרונות הלוואות חלופיים לעסקים סטודנטים, הורים ויחידים המבקשים סיוע כלכלי.

במאמר זה, נחקור את סוגי ההלוואות השונים הזמינים במשק, וכן את הגופים המציעים אותן, לרבות בנקים ונותני מענקים בגיבוי ממשלתי. כמו כן, נדון בסוגים השונים של הלוואות חוץ בנקאיות, בקריטריונים לזכאות ובתהליך הגשת הבקשה דרך אתר תן לי.

ההלוואות במשק הישראלי

בכל הנוגע להלוואות בישראל, לא חסרות אפשרויות. בנקים גדולים כמו בנק ירושלים, לאומי קארד וישראכרט מציעים כולם הלוואות ללקוחותיהם. בנוסף, ארגוני הביטוח הלאומי, ויזה, כאל ועוד מספקים סיוע כספי, לצד גופים ממשלתיים שונים המציעים מענקים למועמדים זכאים.

הלוואות חוץ בנקאיות: סוגי ההלוואה ומי זכאי לקבל

הלוואות חוץ בנקאיות נותנות מענה למגוון רחב של לווים, מסטודנטים שצריכים הלוואה ועד עזר שצריך הלוואה בערבות מדינה על מנת להקים אותו מחדש, כולל אלו עם ציוני אשראי שליליים או מיידי צרכים פיננסיים. הלוואות אלו זמינות למי שסורבו על ידי בנקים מסורתיים וניתן לגשת אליהם בערוצים שונים, כגון הוראות קבע, הלוואות מקסימום, ללא אשראי המחאות, או באמצעות כרטיס אשראי. חלק מהלוואות חוץ בנקאיות מיועדות במיוחד עבור נתונים דמוגרפיים מסוימים, כמו נכים, או עסקים המחפשים מימון לכל מטרה.

אחד היתרונות המרכזיים של הלוואות חוץ בנקאיות הוא הריביות הנמוכות התחרותיות על הלווה ותנאי ההחזר הגמישים. לווים יכולים להשיג מימון עם החזרת צ’קים, ללא כרטיס אשראי, או אפילו להבטיח הלוואה בערבות מדינה בתנאים מיוחדים (כמו גרייס של חצי שנה לאחר מתן ההלוואה) וריבית אטרקטיבית.

הלוואה חוץ בנקאית: קצת היסטוריה

הלוואות חוץ בנקאיות קיימות במשך מאות שנים כחלופה למערכות בנקאיות מסורתיות. הלוואות אלו הוצעו בתחילה על ידי אנשים פרטיים או קבוצות קטנות, ובהמשך התפתחו למוסדות הלוואות מסודרים יותר. עם התקדמות הטכנולוגיה ועלייתן של הפלטפורמות המקוונות, ההלוואות החוץ בנקאיות הפכו לנגישות ויעילות יותר, ומספקות מענה לצרכים הייחודיים של הלווים המודרניים.

מסלולי הלוואות חוץ בנקאיים

 • פלטפורמות: פלטפורמות אלו מציעות דרך מהירה ונוחה להגיש בקשה להלוואה באתרי אונליין. שיעורי הריבית נעים בדרך כלל בין 5% ל-20% וסכומי ההלוואה נעים בין ₪5,000 ל-₪250,000. תנאי ההחזר יכולים לנוע בין 12 חודשים ל-5 שנים.
 • הלוואות עמית לעמית: אפשרות זו מחברת בין לווים ישירות למלווים בודדים. שיעורי הריבית עשויים לנוע בין 6% ל-25%, עם סכומי הלוואה בין 2,000 ל-200,000 ₪. תנאי ההחזר נמשכים בדרך כלל בין שנה ל-5 שנים.
 • הלוואות בגיבוי ממשלתי: הלוואות אלו נתמכות על ידי המדינה ומציעות ריביות נמוכות יותר, הלוואות אלו נקראות הלוואות בערבות מדינה ובדרך כלל בסביבות 4% עד 8%. סכומי ההלוואה יכולים לנוע בין 10,000 ₪ ל-500,000 ₪ ואפיו מיליון, עם תנאי החזר של עד 7 שנים.

תנאי הלוואה מותאמת ע”פ המצב האישי/עסקי ורק לאחר בחינת הנתונים שלכם ניתן לתת הצעה רלוונטית, נכונה ומדויקת יותר.

כיצד להבטיח הלוואה חוץ בנקאית: מדריך שלב אחר שלב

על מנת להצליח להגיש בקשה להלוואה חוץ בנקאית, בצעו את השלבים הבאים:

 • קבעו את הצרכים שלכם: ראשית, העריכו את מצבכם הכלכלי וקבעו את סכום ההלוואה ותנאי ההחזר המתאימים ביותר לנסיבות שלכם.
 • חקרו את האפשרויות שלכם לעומק: חקרו את ספקי ההלוואות החוץ בנקאיים השונים, הדרישות, שיעורי הריבית והתנאים שלהם כדי למצוא את ההתאמה הטובה ביותר לצרכים שלכם.
 • הכינו מסמכים בעוד מועד: אספו את כל המסמכים הדרושים, כגון הוכחת הכנסה, זיהוי וכל ניירת נוספת שתבקש המלווה.
 • הגשת בקשה דרך אתר תן לי: הגישו את בקשת ההלוואה דרך פלטפורמת אתר תן לי, המחברת בין הלווים למגוון נותני הלוואות חוץ בנקאיות, זו הדרך הקלה והנוחה ביותר כי ספקי השירות שלנו יבחנו בצורה נכונה ומהירה, נוסף לכך כי הפניה שלכם תקבל התייחסות מ 3 ספקים שונים, כך שיהיה לכם למה לשוות ברמת התנאים.
 • השוו הצעות: לאחר שתקבלו הצעות להלוואה, השוו את הריביות, והתנאים כדי למצוא את האפשרות המתאימה ביותר.
 • קבלו את ההלוואה ותחתמו על ההסכם: לאחר בחירת ההצעה הטובה ביותר, קבו את ההלוואה וחתמו על ההסכם עם המלווה, בדרך כלל תקבלו את ההלוואה לחשבון הבנק שלכם ולאחר מכן תשלמו את המעלה של הגוף או החברה שהגישה לכם את ההלוואה (במידה ובחרתם לקבל ייעוץ והכוונה כולל בניית תוכנית).
 • קבלו את הכספים: נותן ההלוואה יעביר את הכספים לחשבונכם, ותוכלו להשתמש בהם לפי הצורך של הבקשה או לכל מטרה.

מדוע לבחור בהלוואה חוץ בנקאית ולמי היא יכולה להתאים?

הלוואות חוץ בנקאיות מציעות יתרונות רבים ללווים, מה שהופך אותן לחלופה אטרקטיבית להלוואות בנקאיות מסורתיות. להלן מספר סיבות מדוע כדאי לשקול הלוואה חוץ בנקאית:

 • גמישות: הלוואות חוץ בנקאיות נותנות מענה למגוון רחב יותר של לווים, כולל אלו עם ציוני אשראי פחות ממושלמים או מקורות הכנסה לא שגרתיים. זה הופך אותם למתאימים לאנשים שסורבו על ידי בנקים מסורתיים.
 • מהירות: תהליך הבקשה והאישור של הלוואות חוץ בנקאיות הוא לרוב מהיר יותר מזה של בנקים מסורתיים, מה שמאפשר ללווים לגשת לכספים מהר יותר.
 • תחרותיים: חלק מהלוואות חוץ בנקאיות מציעות ריביות תחרותיות (יש לבחון כל מקרה לגופו), מה שהופך אותן לאופציה משתלמת עבור הלווים.
 • פתרונות מותאמים אישית: הלוואות חוץ בנקאיות מגיעות בצורות שונות, המותאמות לצרכים הייחודיים של אנשים פרטיים, עסקים או דמוגרפיה ספציפית כמו נכים.

הלוואות חוץ בנקאיות מתאימות לאנשים עם היסטוריית אשראי גרועה, לאלו הזקוקים לסיוע פיננסי מיידי ולווים שסורבו על ידי הבנקים המסורתיים. הם יכולים גם להועיל לעסקים ואנשים פרטיים המחפשים פתרונות הלוואות מותאמים שיתאימו לדרישות הייחודיות שלהם.

סימולציה להלוואה של 100,000 ₪

בטבלה הבאה מציגה סימולציה לתנאי הלוואה חוץ בנקאית לסכום הלוואה של ₪100,000 בצירוף תקופת ההלוואה והריבית בתום תקופת ההלוואה.

סכום ההלוואה תקופת ההלוואה ריבית בסוף תקופת ההלוואה
₪100,000 12 חודשים ₪105,000
₪100,000 24 חודשים ₪110,000
₪100,000 36 חודשים ₪115,000
₪100,000 48 חודשים ₪120,000
₪100,000 60 חודשים ₪125,000

ככל שתקופה של ההלוואה גדולה יותר כך אחוז הריבית שתשלמו גדול יותר, שימו לב שהנתונים הללו הם להמחשה בלבד וייתכן שלא לשקף את תנאי ההלוואה בפועל.

אנחנו כאן בשבילכם

הבטחת הלוואה חוץ בנקאית יכולה להיות פתרון רב עוצמה לצרכים הפיננסיים שלכם, במיוחד כאשר הבנקים המסורתיים אינם מסוגלים לסייע. על ידי השארת פרטיכם באתר תן לי תוכל לגשת לרשת של ספקים/מלווים ולבחון את אפשרויות ההלוואה החוץ בנקאיות השונות העומדות לרשותכם. אל תתנו למכשולים פיננסיים לעכב אתכם – קחו אחריות על העתיד שלכם ברמה הפיננסית עוד היום.

תוכן עניינים

ביטוח שיניים פרטי

מה כולל ביטוח שיניים פרטי?

מה כולל ביטוח שיניים פרטי? כששומעים את צירוף המילים ביטוח שיניים פרטי, חושבים על עלויות גבוהות ששייכות אך ורק לעשירון העליון, ולעיתים זה אכן כך.

הצהרת בריאות

הצהרת בריאות לפני טיסה בקלי קלות

במיוחד בתקופה שכולם עסוקים בתודעה בריאותית מוגברת, הבטחת רווחתם של המטיילים הפכה לעדיפות עליונה וכתוצאה מכך רפורמות ותהליכים בירוקרטיים נוספו כדי לטוס מהארץ. אחד מן

להמשך הודעת ווטסאפ מלאו פרטים!

קבל שיחת ייעוץ חינם!

מלא/י את הטופס מטה, וניצור איתך קשר בהקדם.