ביטוח הפניקס – כל התשובות לכל השאלות

ביטוח הפניקס – היא אחת מחברות הביטוח הגדולות בישראל! במאמר הבא נציג את תחומי הפעילות העיקריים שלה, נסביר במה היא מתמחה, נציג נתונים על כמות המוקדים ופרטי שירות לקוחות.

בעיקר נבין איך ניתן לנצל את ההתעמקות שלה בתחום הגמל וההשתלמות כדי להצטרף למסלולי חיסכון בהתאמה אישית

הפניקס אחזקות בע”מ, שמוכרת יותר בשם הפניקס, היא חברת החזקות ציבורית ישראלית שנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב. האחזקות העיקריות של החברה כוללות בעלות מלאה בחברת הביטוח הפניקס, בחברת הפניקס השקעות ופיננסים בע”מ, בחברת “עד 120 מרכזי מגורים לאוכלוסייה המבוגרת” והחל מאפריל 2022 גם בפרטנר תקשורת.

מעבר לכך, חברת הפניקס השקעות ע”מ שולטת בעצמה בגופים גדולים ומוכרים בענפי ההשקעות והביטוח בישראל ובהם חברת אקסלנס השקעות בע”מ, חברת מהדרין בע”מ וחברת גמא ניהול וסליקה בתחום כרטיסי האשראי. אם רוצים להשיג את המטרות של הוזלת ביטוח או דמי ניהול באפיקי חיסכון, צריך להכיר את ההבדלים בין הפניקס לבין ביטוח איילון וחברות מתחרות אחרות.

פרופיל חברה ונתונים יבשים

המשרד הראשי של חברת הפניקס נמצא ברחוב דרך השלום 53 בגבעתיים. המוצרים העיקריים שהיא מוכרת הם ביטוח והשקעות ושווי השוק שלה עומד נכון ליולי 2022 על כ-8.7 מיליארד ש”ח. ההכנסות שלה ב-2021 הסתכמו ב-28 מיליארד ש”ח, ב-2021 היא הרוויחה 2.02 מיליארד ש”ח ובשנת 2021 ההון העצמי שלה היה 9.92 מיליארד ש”ח.

סך המאזן של הפניקס בשנת 2020 היה 119 מיליארד ש”ח. המנכ”ל שלה נכון להיום הוא אייל בן סימון, היו”ר הוא בנימין גבאי והיא נמצאת בשליטה של קבוצת דלק – שמחזיקה ב-55% מהבעלות הכללית.

התמחות חברת הפניקס

חברת ביטוח הפניקס מתחרה בחברות גדולות כמו ביטוח הראל או כלל. כפועל יוצא מכך, היא מציעה מספר מוצרי ביטוח מרכזיים ומסלולי ביטוח ייחודיים:

  • ביטוח רכב – חברת הפניקס מוכרת את כל סוגי הפוליסות עבור ביטוח לרכב ובהן חובה, מקיף וצד ג’. את הפוליסות ניתן לרכוש ישירות דרך האתר או הסוכנים.
  • ביטוח בריאות – נתח השוק של הפניקס קטן יותר לעומת ביטוח כלל בתחום של ביטוחי בריאות, אך היא מציעה גם מסלולים ייחודיים ובהם פוליסות סיעוד, ביטוח תאונות אישיות ואף ביטוח בריאות פרטי בהתחייבות לאבחנה מהירה וקיצור תורים לבדיקות CT או MRI.
  • ביטוח דירה – דרך הפניקס ניתן לרכוש סוגים שונים של ביטוח מבנה ותכולה, ביטוח תכולה בלבד או ביטוח מבנה בלבד. היתרונות של הפניקס לעומת ביטוח מנורה או חברות ביטוח אחרות בהקשר הזה הוא תהליך מהיר וזריז שזמין גם אונליין.
  • מוצרים למקרה פטירה ומוות – בחברת הפניקס מרכזים שירותי הגנה כלכלית למשפחה במסגרת מטריית ביטוח נכות ואובדן כושר עבודה, ביטוח חיים למשכנתא ומוצרים למקרה פטירה. הביטוחים הם במספר מסלולים המאפשרים חיסכון בהוצאות ובחירת כיסויים ספציפיים.

כמות מוקדים בארץ ופרטי שירות לקוחות

מוקד שירות הלקוחות והתביעות של הפניקס זמין בימים א’-ה’ בשעות 08:30-16:00 במספרי הטלפון 3455* או 03-7332222. אפשרות אחרת לשוחח עם נציגי החברה היא באמצעות הזמנת שיחה עם נציג דרך האתר או יצירת קשר ב-WhatsApp בטלפון 054-9893455. לקוחות הפניקס SMART יכולים לפנות למוקדי השירות גם בטלפון 054-8765432 או בהשארת פנייה באתר.

קבלת קהל מתקיימת בימים א’-ה’ בשעות 08:30-15:00 ברחוב רחבעם זאבי 2, גבעת שמואל, קומת קרקע. מרכז תביעות זמין במספר *5070 בימים א’-ה’ בשעות 08:00-16:00 וביום ו’ בשעות 08:00-12:00, בעוד מספר הטלפון של מוקד המכירות הוא *3455 או 03-7332222 בימים א’-ה’ בשעות 08:00-20:00 וביום ו’ בשעות 08:00-13:00.

התעמקות הפניקס בתחום של ביטוח מותאם אישית

הפניקס מזוהה כיום עם תחום הגמל וההשתלמות בגלל המיזוג עם אקסלנס. אפשר לראות את זה במסלולי קופת גמל להשקעות או קרן השתלמות שלא היו קיימים בעבר,  אך גם עם אפיקים סולידיים כגון פנסיה שיכולים להשלים הפקדות ביטוח לאומי וחיסכון לטווח ארוך.

עם זאת, הפניקס גם מנסה לייחד את עצמה ממתחרים כגון ביטוח מגדל באמצעות כניסה לעולם של ביטוח מותאם אישית. לקוחות הפניקס יכולים לבחור אונליין את הביטוח והכיסוי הטוב והמותאם ביותר לצרכים שלהם, דרך הפניקס סמארט ובשלל אפיקים: החל מביטוח לרכב ועד ביטוח חיות מחמד. בגלל הדגש על האונליין, את כל הפעולות ניתן לבצע באתר או באפליקציה.

תוכן עניינים

בעיות אורטופדיות

בעיות אורטופדיות

בעיות אורטופדיות | כיסוי ביטוחי לבעיות אורטופדיות – רופאים מומחים לאורטופדיה מספרים בעיות אורטופדיות יכולות להיות גם מתישות וגם מכבידות כלכלית. למרבה המזל, אנשים יכולים

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו”ל

ביטוח נסיעות לחו”ל | לפני נסיעה לחו”ל – נסיעה מכל סיבה שהיא – נדרשות הכנות לא מעטות, אחד מהדברים המרכזיים עליהם יש לתת את הדעת

להמשך הודעת ווטסאפ מלאו פרטים!

קבל שיחת ייעוץ חינם!

מלא/י את הטופס מטה, וניצור איתך קשר בהקדם.