ביטוח אקסטרים לחו"ל

ביטוח אקסטרים לחו"ל

2560 1704 תן לי - השוואת ביטוחים

ביטוח אקסטרים לחו"ל – נסיעות לחו"ל הן דבר מהנה וכיפי, במיוחד אם אתם מתכננים הרבה אדרנלין ופעילות אקסטרים. לצד הציוד הדרוש לכל אותן פעילויות, חשוב גם להצטייד בביטוח נסיעות המכסה פעילויות אקסטרים בחו"ל, למקרה שחס וחלילה יידרשו טיפולים רפואיים, חילוץ או אפילו הטסה רפואית חזרה לארץ

עם ישראל אוהב לטייל בחו"ל בהמוניו, כאשר מיליוני ישראלים עוברים בנתב"ג בכל שנה. עם היציאה ממשבר הקורונה בעולם ופתיחת התעופה הבינלאומית לנוסעים, התחדשה שוב תנופת הטיסות היוצאות מישראל למגוון יעדים של חופשות, לרבות יעדים חדשים כמו למשל במפרץ הפרסי בעקבות הסכמי אברהם שנחתמו לא מכבר.

סוג פופולארי במיוחד של חופשות שישראלים מאוד אוהבים לעשות הינו טיסות ליעדי אקסטרים בחו"ל, על מנת לעסוק בסוגים שונים של ספורט אתגרי. חופשת סקי בחו"ל היא אמנם הענף הכי פופולארי של סוג חופשות זה, אולם הוא אינו לבד: חופשות צלילה, מניחה וגלישת גלים גם מככבים בראש רשימות חופשות הספורט שהישראלים אוהבים לעשות.

כמובן שלכל חופשת אקסטרים כזאת יש להיערך מבחינת ציוד, לרבות לבוש מתאים, ציוד בטיחות ומטען אישי המתאים ליעד עצמו, לאירוח בו ולתנאים הצפויים בשטח. לצד כל אותו ציוד הולם, חשוב מאוד להצטייד גם בביטוח אקסטרים לחו"ל, המהווה כיסוי ביטוח לחו"ל ספורט אתגרי.

מאמרים נוספים:

ביטוח אקסטרים? בשביל מה?

ביטוח אקסטרים לחו"ל נותן, בעצם הגדרתו, כיסוי ביטוחי ורפואי מורחב לכל מיני תאונות אישיות העלולות לקרות במהלך פעילות הספורט האתגרי הנבחרת, לרבות כיסוי עבור טיפולים רפואיים, חילוץ ואפילו הטסה רפואית חזרה לישראל.

מטבע הדברים, ביטוח אקסטרים לחו"ל משתנה בהתאם לאופי וסוג הפעילות הצפויה בחופשה, לרבות המחיר של פוליסה כזו; יש גם הבדל באופי הכיסוי ועלותו בין ספורטאים מקצועיים שעושים פעילויות אלו באופן שוטף כחלק מהמקצוע שלהם, לבין חובבים שנוסעים פעם בתקופה על מנת לחוות את הפעילות האתגרית כחלק מתחביב.

ביטוח לחו"ל עבור ספורט אתגרי חשוב יותר ביחס לביטוח נסיעות רגיל, בגלל האופי של החופשה. ספורט אתגרי לסוגיו טומן בחובו סכנות פגיעה גדולות יותר, כך שכל הסתבכות רפואית או אחרת במהלך הפעילות עלולה לעלות גם בטיפול יקר יותר, במיוחד אם מדובר בטיפול במדינה זרה עם מערכת בריאות הפועלת לפי חוקים וכללים שונים מאלו של מדינת ישראל, בה נהוג חוק ביטוח בריאות ממלכתי.

חופשת כדורגל בחו"ל

סוג פופולארי אחר של חופשות ספורט החביב במיוחד על ישראלים, הינו חופשת כדורגל בחו"ל, הכולל גם כרטיסים למשחקי כדורגל הנערכים במדינה זרה. בדרך כלל, מדובר בביקור במשחק כדורגל בליגות בכירות, בין קבוצות ידועות, באצטדיונים מפורסמים – כדוגמת הליגה בספרד, איטליה ואנגליה.

למרות שמדובר באירוע ספורט בו המשתתפים הם חלק מהקהל ולא חלק מהפעילות הספורטיבית עצמה, גם עבור נסיעות אלו חשוב לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, על כל צרה שלא תבוא.

והעיקר שתהיה נסיעה טובה, סעו לשלום וחיזרו בשלום!