ביטוח נסיעות לחו״ל – פוליסת חופשת ספורט בחו״ל

ביטוח נסיעות לחו״ל – פוליסת חופשת ספורט בחו״ל, כל נסיעה לחו"ל מצריכה גם ביטוח, על כל צרה שלא תבוא; נסיעות לצרכי אקסטרים וספורט – על אחת כמה וכמה!

פוליסת נסיעות לחו"ל המכסה פעילות ספורטיבית אמנם בדרך כלל יותר יקרה מפוליסת ביטוח נסיעות רגילה, אבל אופי הנסיעה מזמן יותר סכנות, ולכן חשוב להיערך לקראתן

עם ישראל אוהב לנסוע לחו"ל – יעידו על כך המספרים העצומים של הטיסות היוצאות מישראל, בעיקר אלו שלפני הקורונה, וגם המספרים המעידים על התאוששות ענף התעופה שהיה מושבת בתחילת העשור השלישי של המאה ה-21.

סוג אחד ספציפי של נסיעות לחו"ל, שצבר תאוצה ופופולאריות בקרב הישראלים, הינו חופשת ספורט בחו"ל במגוון יעדים וסוגי פעילות ספורטיבית, במיוחד חופשות סקי בהרים המושלגים של אירופה. נכון, ישנם חופשות ספורט מסוגים נוספים – חופשות צלילה ביעדים שונים בעולם; חופשות גלישת גלים; חופשות באנג'י וצניחות חופשיות…

אבל ללא ספק את הקטגוריה של חופשות ספורט בחו"ל מובילות חופשות של סקי שלג ביעדים שזה עיקר העיסוק בהם, כמו בהרי האלפים באירופה, המתפרסים על פני כמה מדינות ביבשת.

ובשעה שכל נסיעה לחו"ל מצריכה ביטוח נסיעות, על אחת כמה וכמה חופשת ספורט או נסיעות עם חבילות ספורט מחייבת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל המכסה פעילות ספורטיבית, נוכח הסכנות המוגברות שמובנות לתוך נסיעה מסוג זה. המשיכו לקרוא על פוליסת חופשת ספורט בחו״ל.

החשיבות של פוליסת חופשת ספורט בחו"ל

פוליסת חופשת ספורט בחו"ל הינה יקרה יותר מפוליסת נסיעות רגילה.

זה כמובן ברור עקב הסכנה המוגברת להיפגע או להיפצע בסוג כזה של חופשה, כמובן בכפוף לסוג הפעילות הספורטיבית המיועדת באותה נסיעה.

חשוב לומר כי ישנם סוגים של פוליסת חופשת ספורט בחו"ל בהם המחיר משתנה לפי ענפי הספורט המיועדים לפעילות באותה נסיעה, כאשר פעילויות ספורט שונות מייצגות סיכונים שונים.

אולם המשותף לכל סוגי הפוליסות הללו הינו כיסוי רפואי נרחב יותר, מימון של ליווי רפואי במקרי פציעה וכמובן הטסה רפואית לישראל במקרי הצורך, שאינם תמיד כלולים בהיקף דומה בפוליסות רגילות של ביטוח נסיעות לחו"ל.

וכמו שיש חבילות ספורט בנסיעות לחו"ל, לפי יעדים וסוגי פעילות, ישנן גם חבילות ספורט בביטוחי נסיעות – לפי סוגי כיסוי, היקף הכיסוי וכמובן עלות הביטוח. באותו אופן, ישנן אופציות ותוספות כיסוי שונות המוצעות לנוסע, על מנת שכל אחד יוכל לבנות פוליסת חופשת ספורט בחו"ל המתאימה לו אישית.

חשוב כמובן גם לבצע אבחנה בין ספורטאים מקצועניים, שבדרך כלל נושאים עמם פוליסות ביטוח אישיות לכל ימות השנה, לבין תיירי ספורט המגיעים מדי פעם לחופשות ספורט בחו"ל.

פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל

בין אם הנכם תיירים הנוסעים לחופשת ספורט שנתית, או ספורטאים היוצאים לחו"ל לתחרות או להתאמן לקראת תחרות – חשוב מאוד לעשות פוליסת ביטוח נסיעות מתאימה, שתכסה את מקסימום המקרים שיכולים להשתבש בחופשה, במיוחד בהקשר של הפעילות הצפויה בה.

תוכן עניינים

ביטוח לרכב לנהג צעיר

ביטוח לרכב לנהג צעיר

ביטוח לרכב נהג צעיר – בהתאם להגדרות המקובלות ברחבי העולם וגם בארץ, נהג צעיר יהיה בטווח הגילאים 24-17 שנים. לפי החוק, הגבלה עיקרית על נהגים

ביטוח מנהלים או פנסיה

ביטוח מנהלים או פנסיה

ביטוח מנהלים או פנסיה – אם אתם חוסכים לעתידכם, סביר להניח שאתם עושים זאת באמצעות אחד מאפיקי החיסכון הבאים: ביטוח מנהלים או פנסיה. עבור חלקים

ביטוח מחלות קשות

ביטוח מחלות קשות

ביטוח מחלות קשות – מה זה ולמה צריך ביטוח כזה? אחת השאלות השכיחות שדורשת הבהרה בנושא של ביטוח מפני מחלות קשות היא השאלה "למה צריך

קבל שיחת ייעוץ חינם!

מלא/י את הטופס מטה, וניצור איתך קשר בהקדם.