דמי ניהול לטובת ביטוח מנהלים

דמי ניהול לטובת ביטוח מנהלים

1903 1268 תן לי - השוואת ביטוחים

צעירים רבים רוצים לרוץ ולהצליח ולהשיג ולקבל ולהיות מאושרים, אולם רבים מהם שוכחים שכעת, בתקופת שחרותם, כאשר כל כוחם עדיין במותנם ועדיין באפשרותם להשיג כמעט כל דבר שירצו ושיעלה על דעתם, הרי שבהמשך, בטווח הרחוק, יום יגיע והם כבר לא יהיו כאלה חזקים, וייתכן אף שגם לא יוכלו לעבוד, ואז מה יהיה? מי יכלכל אותם? מי יתמוך בהם? מי יספר להם בדיחה כשיהיה להם עצוב? מי יחבק אותם בימים של מרה שחורה? נראה שחסכון כספי הולם יוכל לפתור חלק מהעניינים שהוזכרו (על אף שאולי לא יוכל להפוך אנשים עצובים לאנשים שמחים, אלא רק לאנשים בעלי חיים נוחים יותר – ובעלי פוטנציאל להיות שמחים יותר).

העניין העיקרי עם הדור הצעיר בני ימינו הוא שבבתי הספר לא מלמדים אף אחד על עניינים חשובים כל כך, כגון חסכונות, תכניות פנסיה, תכניות גמל וכו', כך שלאותם צעירים נלהבים אין ולא מושג ירוק מה זה בכלל ולמה חשוב לרכוש ידע בתחומים אלו. רבים חושבים בטעות כי הזמן הרב שייקח להם להזדקן יאפשר להם לחסוך מספיק כסף ולהתכונן לימים שבהם גופם יבגוד בהם ולא יאפשר להם ליצור הכנסה כבעבר; אולם עובדה חשובה שחמקה מדעתם היא שהזקנה עשויה לקפוץ עליהם יום אחד, סתם כך, ללא כל התראה מוקדמת. הזמן חולף מהר מכפי שניתן לדמיין ועל כך כדאי לתת את הדעת ולהכין מענה הולם.

שוק הפנסיה במדינת ישראל עובר שינויים תמידיים; עקב כך, עומדות אפשרויות שונות בתחילת הקריירה של שכירים רבים – אפשרויות המעניקות אפשרות ליציבות כלכלית ביחס למציאות הפיננסית הנוזלית משהו בה אנו חיים כיום.

דמי ניהול לטובת ביטוח מנהלים

אז מה בעצם ראוי לדעת לגבי ביטוח מנהלים, דמי ניהול ושאר רכיבים ביטוחיים פיננסיים? כדאי לדעת שבדמיון רב ליתר קרנות הפנסיה, נהוג להפריש דמי ניהול עבור ביטוח מנהלים. מדובר בתשלום שיכול להגיע לכדי 13% חודשית ולכאחוז בודד מכלל החסכונות שנצטברו עד כה. מלבד האמור, עובד שכיר המבקש לפדות תגמוליו טרם הגיע המועד הרשמי לשחרור כספים – יהיה עליו לשאת בקנסות.

לחצו כאן בחזרה לעמוד הראשי של האתר