יועץ פרישה לסדר בפנסיה ובביטוחים

יועץ פרישה לסדר בפנסיה ובביטוחים – עתידים לצאת לפנסיה בקרוב? ובכן, אחד מאנשי המקצוע החשובים ביותר אותו תרצו לצדכם הוא ללא ספק יועץ פרישה. 

מה תפקידו ומדוע הוא מהווה חלק בלתי נפרד מהבטחת איכות חייכם? על כך ועוד – במדריך הבא.

רגע לפני היציאה לפנסיה: זה הזמן להכיר את יועץ הפרישה

יועץ פרישה הוא איש מקצוע אשר תפקידו הוא לאתר את קרנות הפנסיה הקיימות כמו גם הביטוחים, וזאת בכדי להבטיח כי לאחר היציאה לגיל הפרישה תוכלו לשמר את שגרת חייכם וכן לממש את ההפקדות אותן ביצעתן לאורך השנים.

למעשה, לא מעט פורשים אינם מודעים לעובדה כי יש על שמם קרנות פנסיה "רדומות" כמו גם ביטוחים שהם משלמים עליהם מבלי שהם יודעים, כאשר רק בשנה האחרונה עלה כי ליותר משני מיליון ישראלים יש כפל ביטוח.

כפל ביטוח מהווה הוצאה משמעותית בעבור כל משק בית, ובוודאי כאשר מדובר בגיל הפרישה.

כאשר יוצאים לפנסיה, החיים משתנים.

צריך לחשוב לא רק על איכות החיים אלא גם על חיסכון מוקפד ומובנה, ועל כן באמצעות יועץ פרישה לפנסיה תוכלו לקבל מענה מדויק לצרכים שלכם.

מדוע יצירת קשר עם יועץ פרישה הוא חיוני בעבור כל אחד מאיתנו?

חשוב להבין כי תפקידו של יועץ הפנסיה הוא להעניק לכם שירות של תכנון הפרישה נכון, וזאת מתוך מטרה כי תוכלו להגדיל את גובה הקצבה אותה אתם מקבלים מקרן הפנסיה שלכם.

באמצעותו תוכלו לעשות סדר בבירוקרטיה, כמו גם לבחון האם אתם זכאים להטבות מס.

באמצעות ניצול הטבות מס תוכלו לא רק למנף את הקצבה החודשית שלכם אלא גם להפחית את תשלום המס אותו תידרשו לשלם בעת המשיכה מקרן הפנסיה, כאשר לרוב מדובר בתשלום מס בגובה של 25%.

מדובר בסכום לא מבוטל אשר נגזר מהקצבה החודשית העתידית שלכם, ועל כן תכנון מקצועי אותו ניתן לבצע באמצעות יועץ יכול בהחלט לסייע לכם לצורך ניהול כספים נכון ומיטבי.

כיצד אדע שבחרתי נכון?

על מנת שתוכלו לבחור בצורה נכונה, מומלץ קודם כל לקבל המלצות דרך עמיתים לעבודה, וזאת בכדי שתוכלו לקבל אינדיקציה אודות טיב השירות, רמת המקצועיות וכמובן היחס האישי.

שימו לב כי יועץ פנסיה הוא איש מקצוע אובייקטיבי, ועל כן חשוב לוודא כי הוא עובד ומצוי בקשרים עם כל חברות הביטוח כמו גם קרנות הפנסיה, וזאת בכדי לבצע הליך מסודר ובשקיפות מלאה לצורך תכנון פרישה.

נוסף לכך, מומלץ לתאם פגישת ייעוץ במהלכה תוכלו להתרשם, כאשר אפשר בהחלט לבקש המלצות של לקוחות אשר עמם עבד כמו גם לבחון את רמת הניסיון.

ככל שהיועץ מנוסה יותר, כך תוכלו להיות בטוחים כי תקבלו את המענה המתאים בעבורכם.

לסיכום, תכנון פרישה מהווה חלק חשוב לקראת הפרק הבא בחייכם, ועל כן ליווי מקצועי מהווה חלק בלתי נפרד ממנו.

תוכן עניינים

ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה – כל בוקר אתם קמים לעבודה ונכנסים למציאות – השגרה האפרורית – עד אשר אתם מגיעים לעבודה. אתם עובדים שעות ספורות

לבצע סקר שוק של ביטוח

לבצע סקר שוק של ביטוח

מתוך סוגי הביטוחים השונים שחברות הביטוח מציעות, קיים גם ביטוח תכולה לדירה. תכנית זו כוללת במסגרתה שני רכיבי ביטוח שונים: ביטוח מבנה וביטוח תכולה. מובן

ביטוח עסק

ביטוח עסק

ביטוח עסק – יש ברשותכם עסק? במידה שכן, להלן הכתבה שנכתבה במיוחד עבורכם, ידוע שחברות ביטוח שונות מציעות לבעלי עסקים הצעות מפתות למדי של ביטוח