רפורמת ביטוחי בריאות – עדיף מאוחר מאף פעם!

רפורמת ביטוחי בריאות – עדיף מאוחר מאף פעם!

1920 1360 תן לי - השוואת ביטוחים

רפורמת ביטוחי בריאות מהי?

רפורמת ביטוחי בריאות מתמקדת בפוליסות ביטוח בריאות המבטחות את המטופל בניתוחים וטיפולים המחליפים ניתוחים שמתבצעים בישראל בלבד.
עד רפורמת ביטוחי הבריאות הפוליסה הייתה מורכבת מהשתלות, תרופות וניתוחים וכעת שנכנסה הרפורמה,
חברות הביטוח מאפשרות לרכוש כל פרט בנפרד לזמן קצוב של שנתיים. כל השוני שיהיה קיים בפוליסה הוא המחיר והדרישות בין כל חברה וחברה.
ביטוח בריאות הוא הכרחי לכל משפחה בישראל ולכן כדאי להכיר את הרפורמה החדשה בביטוחי הבריאות.
רפורמת ביטוחי הבריאות מאפשרת לכלל המשפחות לחסוך מאות אלפי שקלים בשנה, ומי מאיתנו בחיים היקרים בישראל לא ירצה לנסות לחסוך כמה שיותר.
כל משפחה תרצה לבזבז כמה שפחות כסף בחודש.

לכן הנה כמה סיבות להצטרף ולהתחיל לחסוך כבר מהיום:

– המנעו מלרכוש כיסויים לא רלוונטים אלא רכשו רק את אלו שאתם באמת צריכים.
– ניתן להשוות את המחירים בין כל חברות הביטוח הקיימות בשוק כיום, בעיקר שהתנאים לא שונים מחברה לחברה.
– התחרות הגדולה שקיימת בין חברות הביטוח תוביל להוזלת המחירים וכך לחסכון.
לאלו שכבר בעלי ביטוח בריאות פרטי, הרפורמה נותנת לכם את האופציה לשמור על התנאים שיש ברשותכם כיום ומאפשרת מעבר לביטוח אחיד מכוח הפוליסה. בשל הרפורמה, כדאי לבחון את התנאים הרלוונטים שקיימים, שכן הרפורמה בביטוח הבריאות נותנת לכם לחסוך סכומים גדולים בעיקר לאורך זמן וגם משפרת את אופציית המיקוח כצרכנים ומשפחות וכל זאת בידיעה שאתם מבוטחים בביטוח בריאותי כקבוצה.
גילאים לביטוח
כידוע, מחיר ביטוחי בריאות משתנים מגיל לגיל, שכן אלם צעיר בן 18 הוא כנראה בריא יותר מקשיש בן 60, ולכן מחירו יהיה נמוך יותר. הרפורמה יוצרת הפרדה בין הגילאים בפערים שלדעתה יש שינוי במצב הבריאות.רפורמת ביטוחי בריאות

האם עדיין צריך הצהרת בריאות?

הצהרת הבריאות הינה בעצם תהליך החיתום אשר כולל שאלון רפואי על מצבו של המבוטח. שאלון זה נותן לחברת הביטוח את האופציה לבחור אם לבטח את הלקוח או לא, ואם כן, באילו תנאים. רפורמה זו, דורשת מלקוחות להציג את הצהרת הבריאות בטרם רכישת הביטוח, כדי לדעת האם הלקוח מסכן את חברת הביטוח או לא. נדרש לענות על שאלון זה ללא "ייפוי" האמת, כי בסופו של דבר הכל מתגלה. אם מבוטח מבקשת לעבור לחברת ביטוח אחרת, החברה תהיה רשאית לבקש חידוש למעמד הפוליסה.

אז אם גם אתם רוצים להתחיל לחסוך כבר היום, הצטרפו אלינו!