ביטוח חיים – לא ממהרים לעשות ביטוח לפני שמשווים

ביטוח חיים – לא ממהרים לעשות ביטוח לפני שמשווים

640 463 תן לי - השוואת ביטוחים

היום, כל דבר שאנחנו רוצים לרכוש, בין אם זה מוצר, שירות או כל דבר אחר, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של אפשרויות ממקורות שונים ובמחירים מגוונים. היום אנחנו יכולים לעשות השוואה ברורה ופשוטה בין כל המוצרים השונים על מנת לרכוש את מה שנכון עבורנו בתנאים הטובים ביותר.

זה נכון כשמדובר על מוצרים פיזיים, אותם אנחנו יכולים להחזיק ביד ולהשתמש בהם, בין אם זה לשימוש ביתי או עסקי, זה נכון לגבי שירותים חד פעמיים שאנחנו מבקשים לצרוך וזה בוודאי נכון לגבי שירותים שאנחנו מבקשים להשתמש בהם לאורך זמן ואמורים לשרת אותנו בצורות שונות במהלך חיינו.

ביטוח חיים הוא דוגמא טובה לשירות או מוצר שאנחנו לא צריכים למהר ולקנות, לפני שאנחנו עורכים השוואה מושכלת אשר תאפשר לנו לבחון מה הכי טוב עבורנו. מאחר ומדובר בשירות או מוצר פיננסי אשר אנחנו אמורים לשלם עליו מדי חודש, והוא אמור לשרת אותנו ואת היורשים שלנו לעת זקנה או אחרי מותנו, אזי שאנחנו צריכים לדעת כיצד לבצע רכישה נכונה. במילים אחרות, אנחנו צריכים לבצע השוואה בין כל הפוליסות שהשוק מציע לנו, בטרם נגיע להחלטה.

ביטוח חיים הוא הכרחי עבור כל אחד מאיתנו ובוודאי עבור כל מי שיש לו משפחה וילדים. המשמעות של ביטוח זה, שאנחנו מבטיחים למעשה שאם חס וחלילה נאבד את כושר העבודה שלנו ולא נוכל עוד להתפרנס מהמקצוע שלנו, אז נהנה מסכום כסף מסוים, בהתאם לסכום שהפקדנו מדי חודש, וכן היורשים שלנו בהתאם למה שאנחנו מציינים בפוליסה, יוכלו ליהנות מכספי הביטוח במידה ונסתלק מן העולם.

כיצד עורכים השוואה בצורה נכונה

כאמור, היום אנחנו לא צריכים למהר ולעשות ביטוח חיים לפני שאנחנו עורכים השוואה בין ההצעות השונות שמציעות לנו חברות הביטוח.

ההשוואה ניתנת לביצוע במספר צורות ועל פי מספר מאפיינים. אפשרות אחת, היא לפנות אל כל חברת ביטוח ולבקש ממנה הצעה אשר יכולה להתאים לנו. אנחנו יכולים לעשות זאת ישירות או דרך סוכן ביטוח שיעשה זאת עבורנו. אפשרות אחרת, היא לבחון מערכות של אתרי אינטרנט שעוסקים בנושא, והם כבר ידאגו לשלוח עלינו הצעות שונות או השוואה על פי מדדים מסוימים.

כעת השאלה היא, אילו מאפיינים אנחנו צריכים לבדוק. אפשר לחלק אותם לשלוש קבוצות עיקריות:

עלויות הביטוח – כמה כסף החברה גובה מאיתנו ומה היא מציעה לנו בתמורה, באילו סכומים ועל פי אילו פרמטרים.

תשואה – אנחנו יכולים לבחון איזו תשואה החברה מציעה לנו מצד אחד, וכן איזו תשואה היא מספקת ללקוחות שלה. נוכל לבחון זאת על פי נתונים שמופיעים מעת לעת בעיתונות הכלכלית.

שירות – אנחנו יכולים לבחון את רמת השירות של החברה, תוך כמה התביעות מתקבלות, ועד כמה היא נחשבת אמינה, מסודרת ובעלת מוניטין טוב בתחום.

    ipt type="text/javascript" src="https://cdn.userway.org/widget.js">