איך תבחרו סוכן פנסיה בלי לצאת פראיירים?

איך תבחרו סוכן פנסיה בלי לצאת פראיירים?

800 516 תן לי - השוואת ביטוחים

בארצנו הקטנה קיים מבחר עצום של סוכני פנסיה.

איך נדע לבחור סוכן פנסיה הכי טוב ומתאים עבורנו? מה חשוב לברר בעת ובטרם הפגישה? הנה כמה נקודות ששווה לעבור עליהם כדיי לא לצאת מופסדים.

 1. מומחיות – אתם צריכים סוכן פנסיה שמומחה בתחום ספציפי. לפעמים סוכנים מציגים את עצמם כמומחים במספר תחומים ואז זה מאבד כבר ערך ממנו בגלל הבלבול.
  העדיפו סוכן פנסיה שממוקד בתחום אחד ומתמקצע בו על אמת.
 2. רושם ראשוני – אין כמו רושם ראשוני. בכל סוג של פגישה ראשונה בחיים אתם משיגים רושם על על הבן אדם מולכם והרבה פעמים גם לא טועים בנוגע אליו.
  אם שאלתם את סוכן הפנסיה את כל השאלות שטרודות בכם והסתפקתם בתשובות שרציתם לשמוע, לכו עליו. אם לא, עזבו ועברו להבא בתור. חשוב שיחסים עם סוכן פנסיה יהיו טובים.
 3. שלמו בזול, צאו ביוקר – כמו כל בעל עסק, גם סוכן פנסיה בסופו של דבר בא להרוויח כסף. למחיר יש חשיבות והוא נקבע עפ"י מקצועיות, ידע וותק.
  יש תחומים בהם לא כדאי לחסוך כמו בריאות וחיים ולכן אל תלכו תמיד לפי המחיר. אם צריך להשקיע יותר אז תעשו זאת, כדי שלא תשברו את הראש בשלב מאוחר יותר בחיים ותצטערו על הבחירה.
 4. הערכה – לסוכן טוב יש קולגות ומכרים טובים בשוק ואם נתקלתם באחד שממליץ על אחר ומפרגן לו, סימן שמצאתם מישהו מקצועי וטוב עבורכם.
 5. האישיות – אל תסתכלו על איך סוכן פנסיה נראה אלא לא המראה הוא מה שימכור לכם וישרת אתכם, אלא האישיות והבן אדם עצמו ייתן את השירות.סוכן פנסיה
 6. מיקום ונגישות – בררו דרכים ליצירת קשר עם הסוכן. תמיד כדאי שיהיה דרכים נגישות ליצור קשר במקרי חירום. בחרו סוכן שקרוב למקום מגורכם אם תצטרכו אותו.
  בדקו את פרטי הפקס, הטלפון והדוא"ל של הסוכן כדי שיהיו לכם נגישים במידת הצורך. תמיד תגובה מהירה של סוכן תקנה אתכם יותר הן באכפתיות והן בשירותיות.
 7. ניהול התיק – אם אתם שוכרים שירות של סוכן פנסיה בחברה גדולה, בדקו בטרם סגירה מי הולך לנהל את התיק שלכם בפועל
  לפעמים בחברות גדולות התיק מתחלק ומתרוצץ בין מספר סוכנים לווא דווקא כאלו שבחרתם. דאגו שהתיק שלכם יהיה בידי מישהו מנוסה שיודע את העבודה.

אחרי כל טיפים אלו, בטוחים שמעתה והלאה תדעו לבצע את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם!

  ipt type="text/javascript" src="https://cdn.userway.org/widget.js">