ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי – כולנו יודעים כבר מזמן: ביטוח סיעודי פרטי הוא לא מהביטוחים הזולים שקיימים, עבור קהלים רחבים זוהי הוצאה יקרה למדי – בעיקר בשל השיפור במערכת הבריאות הפרטית והציבורית, שהובילה להתארכות תוחלת החיים.

נתונים וסקרים שנמצאו ונערכו על-ידי חברות הביטוח, עלות טיפול באדם סיעודי תהא כ-8,000 ₪ בבית ועד כדי 18,000 שקלים במוסד סיעודי סביר.

יש לקחת בחשבון נתון נוסף – שכאשר אדם הפך סיעודי ואינו מסוגל לממן את האשפוז הסיעודי שלו, הרי שזוהי אחריות משפחתו להשלים או לממן את החסר.

מימון האשפוז – מי האחראי?

הורים והורי בני זוג; ילדים בגירים ובני זוגם; נכים; אחים ואחיות, כולל אלו של בן הזוג; הורי הורים, כולל אלו של בן הזוג.

ביטוח סיעודי מקופת החולים – כדאי?

ל-4.5 מיליונים מסך אוכלוסיית ישראל יש ביטוח סיעודי, ואילו ל-3.5 מיליונים מתוכם יש ביטוח משלים של קופת החולים. מאות אלפים מאורגנים בביטוחים קבוצתיים שמנוהלים על-ידי ארגונים ומקומות עבודה. ביטוחים קבוצתיים אלו מאפשרים מענה חלקי בלבד בעבור עלות נמוכה.

גולשים שהגיעו לעמוד זה התעניינו גם בפרטים אודות:

אז מה חסר בעצם בביטוח הסיעודי שמציעות קופות החולים?

המענה מוענק לתקופה קצובה בת 6-3 שנים, כאשר במקרה בו תקופת הסיעוד ארוכה יותר, ישנו צורך במימון נוסף. המענה מאפשר כיסוי חלקי בלבד מבחינת ההיקף, שנע לרוב סביב 60% מהצורך בפועל.

מה ניתן לעשות לשיפור הכיסוי?

על-מנת להשלים חוסרים קיימים בפוליסה הקבוצתית של קופת החלים, אפשר להסתייע בפוליסה פרטית באופן שישלים את החסר, הן מבחינת משך הכיסוי והן מבחינת היקפו.

תוכלו לקנות ביטוח סיעודי פרטי עם משך תקופת המתנה של כ-5-3 שנים, ולמעשה – כאשר יסתיים הביטוח הסיעודי של קופת החולים, תחל לפעול הפוליסה הפרטית.

תוכל גם לקנות ביטוח סיעודי פרטי על-מנת שישלים את החוסרים וישלם כיסוי נוסף, בנוסף לקופת החולים.

היום ניתן, נוסף לשני הסעיפים הקודמים, לבחור את משך הכיסוי או משך ההשלמה, הווה אומר – באם יש בנו האמונה שבמקרה סיעודי תהיה משך התקופה בה ניסּעד עד 8 שנים, הרי שנוכל לארגן תוכנית משלימה לתכנית קופת החולים, ותעניק מענה ל-8 שנים סה"כ.

היכן ניתן לעשות ביטוח טוב במחיר סביר?

השאלה אינה "היכן", כיוון שבכל חברה תוכלו לקנות ביטוח סיעודי משלים.

השאלה שראוי לשאול היא – "באמצעות מי?" מבחינתנו, יש כאן תשובה חד-משמעית: על-ידי סוכן הביטוח האישי שלכם!

נמליץ לכם בחום רוב לפנות לסוכן ביטח מקצועי ומנוסה שידע באמת להתאים תכנית שתשלים את הכיסוי על-ידי קופת החולים.

סרקו את רשת האינטרנט ואתרו סוכן ביטוח באזור המגורים שלכם.

כאשר מדובר במקרה סיעודי, הרי שלא תרצו להתנהל מול מוקד שירות הלקוחות, אלא ישירות מול חברת הביטוח.

לפיכך, רצוי שתרכשו ביטח באופן פרטי ותכירו אישית את האדם שידאג לטיפול בכל העניינים הבירוקראטיים שעשויים לעלות.

לחצו כאן לפרטים אודות אובדן כושר עבודה

תוכן עניינים

ביטוח משכנתא

ביטוח דירה למשכנתא

ביטוח דירה למשכנתא – משכנתא הוא תהליך ארוך ונושא מורכב עליו יש לחקור ולדעת ככל האפשר, כדי לדעת על מה אתם מוציאים סכומי כסף בלתי

ביטוי פנסיוני

ביטוח פנסיוני

ביטוח פנסיוני – ביטוח פנסיוני הוא אחד מסוגי הביטוח הנפוצים ביותר כיום והוא כולל שפע של יתרונות. ביטוח פנסיוני הוא ביטוח שאנשים מממשים לאחר שהם

ביטוח ניתוחים פרטיים

ביטוח ניתוחים פרטיים

ביטוח ניתוחים פרטיים – לפני שאתם רוכשים ביטוח ניתוחים פרטי כדאי שתדעו שביטוח מסוג זה ניתן הן על ידי חברות ביטוח ובאופן חלקי גם ע"י