5 מכוניות היוקרה היקרות ביותר לביטוח בישראל

רכבי יוקרה מהווים כ-10% מכלל מכירות הרכב ברחבי העולם. בין אלה, ביטוח רכב יוקרה נוטה להיות גבוה מהממוצע בשל גורמים כמו עלות, יכולות ביצועים ורגישות לגניבה. מעניין שמדינות כמו ארצות הברית וגרמניה, בתים של יצרני רכבי יוקרה רבים, רואות תעריפי ביטוח גבוהים יותר. לדוגמה, בשנת 2022, ארה”ב ראתה פרמיית ביטוח שנתית ממוצעת של 1,674 דולר עבור רכבי יוקרה, שהיא גבוהה ב-40% מהממוצע הארצי.

5 מכוניות היוקרה המובילות לביטוח בישראל

רכבי יוקרה הם יותר מסתם אמצעי תחבורה; הם סמל לשפע, כוח ואינדיבידואליות. עם זאת, בעלות על מכונית יוקרה מגיעה עם מערכת שיקולים משלה, כאשר אחד המשמעותיים ביותר הוא ביטוח.

בהשוואה לביטוח רכב סטנדרטי, ביטוח רכב יוקרה נוטה להיות גבוה יותר. העלות, יכולות הביצועים, הרגישות לגניבות וחלקי תיקון וחילוף יקרים הם רק חלק מהסיבות לכך שמכוניות יוקרה יקרות יותר לביטוח. בישראל, הנוף של ביטוח רכב יוקרה משתנה מעט עקב גורמים כמו מסי יבוא ומסים. כאן נסקור עשרה רכבי יוקרה נפוצים בישראל, נספק מידע על המחיר הממוצע שלהם, עלות הביטוח, ונשווה אותם למחירים בארה”ב או במדינה שבה הרכב מיוצר.

  • FORD MUSTANG MACH E MACH 75

פורד Mustang Mach E Mach 75 הוא רכב שטח חשמלי לחלוטין שיצא בשנת 2023 כחלק מהדחיפה של פורד לעבר פתרונות ניידות ברי קיימא יותר. דגם זה משלב את העיצוב האיקוני של המוסטנג עם הפרקטיות של רכב שטח וידידותיות לסביבה של רכב חשמלי.

בארצות הברית, מחיר ה-Mustang Mach E Mach 75 מתחיל בסביבות 59,400 דולר. עם זאת, בשל מסי יבוא, מיסים, והעלות הגבוהה יחסית של כלי רכב חשמליים, המחיר בישראל יכול להיות גבוה משמעותית. נכון לשנת 2023, המחיר הממוצע לרכב זה בישראל הוא כ-400,000 ₪.

ראוי גם לציין שעלויות הביטוח לרכבים חשמליים כמו מוסטנג מאך E יכולות להיות גבוהות מאלו של עמיתיהם בנזין או דיזל. זה נובע בעיקר ממחיר הרכישה הגבוה יותר, עלות תיקון מערכות חשמליות שעלולות להיות מורכבות, והמספר המצומצם של חנויות תיקונים המוסמכות לעבוד על כלי רכב חשמליים. לפיכך, עבור קונים פוטנציאליים, חיוני לקחת בחשבון את העלויות הנוספות הללו כאשר בוחנים את העלות הכוללת של הבעלות.

  • BMW 530E LUXURY LINE

ה-BMW 530E Luxury Line, שהוצג בשנת 2023, הוא רכב היברידי המשלב בצורה יפה את הביצועים של מנועי הבעירה המסורתיים של BMW עם טכנולוגיה חשמלית חדשנית. דגם זה הוא חלק מסדרה 5, הידוע ביוקרה ובביצועים שלו.

בארצות הברית, המחיר ההתחלתי של BMW 530E Luxury Line נע סביב 62,000 דולר. מחיר זה משקף את הטכנולוגיה ההיברידית של הרכב, תכונות הבטיחות המתקדמות והשירותים היוקרתיים שהפכו לסימני ההיכר של סדרה 5.

עם זאת, בשל מסי יבוא, מיסים והעלות הגבוהה יותר של כלי רכב בישראל, ה-BMW 530E Luxury Line מגיע עם תג מחיר תלול משמעותית בשוק זה. נכון לשנת 2023, המחיר הממוצע ל-BMW 530E Luxury Line בישראל הוא כ-450,000 ₪.

ביטוח BMW 530E Luxury Line יכול להיות גם יקר יותר מאשר ביטוח רכב לא יוקרתי או לא היברידי. הסיבות לכך כוללות את מחיר הרכישה הגבוה יותר, עלות החלפה או תיקון של המערכת ההיברידית ופוטנציאל לנזק יקר לתכונות היוקרתיות של הרכב במקרה של תאונה. לפיכך, קונים פוטנציאליים צריכים לשקול גורמים אלה בעת הערכת עלות הבעלות הכוללת.

  • Audi Q3 SPORTBACK E-S LINE

הושק בשנת 2023, אודי Q3 Sportback E-S Line הוא קרוסאובר יוקרתי קומפקטי עם עיצוב דמוי קופה מלוטש. מכונית היוקרה מדגם זה הידועה במראה המסוגנן, הביצועים הספורטיביים והפנים האיכותיים, אודי Q3 Sportback E-S Line בולטת בשוק רכבי השטח הקומפקטיים הצפוף.

בארצות הברית, המחיר ההתחלתי לאודי Q3 Sportback E-S Line הוא כ-45,000 דולר. הדבר משקף את מעמדו של הרכב כרכב שטח קומפקטי יוקרתי, בעל תכונות בטיחות מתקדמות, טכנולוגיה מתקדמת ופנים נוח ואיכותי.

עם זאת, המחיר בישראל גבוה משמעותית בגלל מסי יבוא, מיסים ועוד עלויות. נכון לשנת 2023, המחיר הממוצע לאאודי Q3 Sportback E-S Line בישראל נע סביב ₪330,000.

כרכב יוקרה, אודי Q3 Sportback E-S Line יכול להיות יקר יותר לביטוח מאשר רכב שטח קומפקטי סטנדרטי. הסיבות לכך כוללות את מחיר הרכישה הגבוה יותר, עלות התיקון או החלפה של תכונות וחלקים מתקדמים, ופוטנציאל לגניבה. לכן, קונים פוטנציאליים צריכים לקחת את הגורמים הללו בחשבון כאשר בוחנים את עלות הבעלות הכוללת.

  • מכוניות היוקרה היקרות ביותר FORD BRONCO OUTER BANKS

מכונית היוקרה פורד ברונקו אאוטר בנקס, שנחשף בשנת 2023, הוא רכב שטח הרפתקני המשלב אלמנטים עיצוביים קלאסיים של ברונקו עם טכנולוגיה מודרנית ויכולות שטח.

דגם ה-Outer Banks מצויד במנוע 2.7L EcoBoost המספק 310 כוחות סוס מרשימים ומומנט של 400 ק”ג. הוא מגיע גם עם תיבת 10 הילוכים אוטומטית, המבטיחה ביצועים חלקים על הכביש ומחוצה לו. רכב השטח הזה מתוכנן להרפתקאות, וכולל את מערכת ה-4X4 המתקדמת של פורד לטיפול מעולה בשטח.

בארצות הברית, המחיר ההתחלתי ל-Ford Bronco Outer Banks הוא כ-$42,000. עלות זו משקפת את יכולות השטח המתקדמות של הרכב, תכונות פרימיום, ואת המיתוג האיקוני של ברונקו.

עם זאת, בשל מסי יבוא, מכסים, והעלות הגבוהה יותר של כלי רכב בישראל, המחיר ל-Ford Bronco Outer Banks תלול משמעותית. נכון לשנת 2023, המחיר הממוצע לרכב זה בישראל נע סביב ₪365,000.

בהתחשב במעמדו כרכב שטח יוקרתי עם יכולות מתקדמות, פורד ברונקו אאוטר בנקס יכול להיות גם יקר יותר לביטוח. זאת בשל מחיר הרכישה הגבוה, פוטנציאל לנזקי שטח, ועלות ההחלפה או התיקון של תכונות ומערכות השטח המתקדמות. קונים פוטנציאליים צריכים לקחת בחשבון את העלויות הנוספות הללו בעת הערכת עלות הבעלות הכוללת.

  • מכונית היוקרה Mercedes C300E LUXURY FT

מרצדס C300E Luxury FT, שהושק בשנת 2023, הוא דגם היברידי פלאג-אין של ה-C קלאס האיקונית, הידוע בשילוב של יוקרה, ביצועים ויעילות. ה-C300E מציע איזון מרשים בין יעילות דלק וכוח, מה שהופך אותו לבחירה אטרקטיבית עבור רוכשי רכבי יוקרה בעלי מודעות אקולוגית.

 

ה-C300E Luxury FT מופעל על ידי מנוע 2.0L inline-4 בשילוב מנוע חשמלי, המספק סך של 315 כוחות סוס. מערכת היברידית זו משודכת לתיבת הילוכים אוטומטית 9G-TRONIC 9 הילוכים, המספקת חווית נהיגה חלקה ומעודנת.

בארצות הברית, המחיר ההתחלתי של מרצדס C300E Luxury FT נע סביב 49,000 דולר. עלות זו משקפת את הטכנולוגיה ההיברידית המתקדמת של הרכב, המאפיינים היוקרתיים והיוקרה הקשורה למותג מרצדס-בנץ.

עם זאת, בשל מסי יבוא, מיסים, והעלות הגבוהה יותר של כלי רכב בדרך כלל בישראל, מרצדס C300E Luxury FT מגיעה עם תג מחיר גבוה משמעותית בשוק זה. נכון לשנת 2023, המחיר הממוצע למרצדס C300E Luxury FT בישראל הוא כ-370,000 ₪.

כרכב היברידי יוקרתי, מרצדס C300E Luxury FT עשוי להיות יקר יותר לביטוח מאשר רכבים לא יוקרתיים או לא היברידיים. הסיבות לכך כוללות את מחיר הרכישה הגבוה יותר, עלות התיקון או החלפה של המערכת ההיברידית, ופוטנציאל לנזקים יקרים לתכונות היוקרתיות של הרכב בתאונה. לפיכך, קונים פוטנציאליים צריכים להביא את השיקולים הללו לעלות הכוללת של הבעלות.

5 מכוניות היוקרה היקרות ביותר, במאמר חקרנו את הפרטים הקטנים של ביטוח רכב יוקרה, תוך התעמקות בפרטים הספציפיים של מספר דגמים יוקרתיים, כולל פורד מוסטנג מאך E Mach 75, BMW 530E Luxury Line, Audi Q3 Sportback E-S Line, Ford Bronco Outer Banks, ומרצדס C300E Luxury FT. מכוח הסוס והמנועים שלהם ועד למחירים הממוצעים שלהם בשווקים שונים, כיסינו מגוון מקיף של פרטים שיכולים להשפיע הן על ההנאה מרכבי היוקרה הללו והן על העלויות הנלוות.

חשוב לזכור שבעלות על רכב יוקרה זה לא רק מחיר הרכישה. מדובר גם בהתחשב בעלויות השוטפות כמו ביטוח. בין אם אתם מחפשים ביטוח צד ג’ או ביטוח מקיף, חשוב לחפש את המחירים הטובים ביותר ולדבר עם בעל ידע סוכן ביטוח כדי להבטיח שאתo מקבל את הכיסוי שאתo צריfho.

וזכרו, לא רק רכבי יוקרה צריכים ביטוח. אם בבעלותך משאית או מונית, חיוני לבצע ביטוח משאיות או ביטוח מונית כדי להגן על ההשקעה והפרנסה שלכם.

כעת, אם אתם שוקלים להשקיע באחד מרכבי היוקרה הללו וזקוקים לסיוע פיננסי כלשהו, אל תהססו לבחון את אפשרויות ההלוואה שלנו. בין אם אתם זקוקים להלוואה לרכבי יוקרה או לכל מטרה אחרת, אנחנו כאן כדי לעזור להפוך את החלומות שלכם למציאות.

מחיר רכב יוקרה היקרות ביותר

טבלה מחירון של עלויות הרכבים בישראל, לקבלת הצעת מחיר לשירותי ביטוח לרכב היוקרה מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי עם הצעה שלא תוכלו לסרב לה.

רכב מנוע כוח סוס מחיר בישראל
“Ford Mustang Mach E Mach 75” “Electric” “346” “₪320,000”
“BMW 530E Luxury Line” “2.0L Inline-4 + Electric” “248” “₪450,000”
“Audi Q3 Sportback E-S Line” “2.0L Turbocharged Inline-4” “228” “₪330,000”
“Ford Bronco Outer Banks” “2.7L V6” “310” “₪365,000”
“Mercedes C300E Luxury FT” “2.0L Inline-4 + Electric” “315” “₪370,000”

לסיום, אנו מזמינים אתכם להירשם למגזין “תן לי”, בו אנו חוקרים את עולם רכבי היוקרה והביטוח לעומק עוד יותר. הישארו מעודכנים, הישארו מבוטחים וסע בביטחון. למידע נוסף על ביטוח רכב יוקרה, או לקבלת הצעת מחיר לרכב שלכם, פנו אלינו עוד היום. צוות המומחים שלנו כאן כדי לסייע לכם בכל צרכי הביטוח שלכם.

תוכן עניינים

השוואת ביטוח בריאות

תביעות ביטוח סיעודי

בשל העלייה בתוחלת החיים, רבים מאזרחי ישראל, בוחרים לרכוש ביטוח סיעודי אשר נועד לסייע להם כלכלית, במצבים שבהם יגיע היום, שבו, הם לא יוכלו לתפקד

מהומה על לא מאומה

מהומה על לא מאומה

מהומה על לא מאומה – ביטוח חיים הוא תחום חשוב למדי בעולם הביטוחים של ימינו, בין אם מדובר בשכיר ובין אם מדובר בעצמאי – ללא

ביטוח רכב זמני

ביטוח רכב זמני – מה זה אומר?

ביטוח רכב זמני – מה זה אומר? – כשמדובר על ביטוח רכב אנחנו רוצים לדעת הכל, וזה מובן לחלוטין. אנחנו גם צריכים לדעת הכל. מדובר

להמשך הודעת ווטסאפ מלאו פרטים!

קבל שיחת ייעוץ חינם!

מלא/י את הטופס מטה, וניצור איתך קשר בהקדם.