ביטוח רכב

שומרים על הרכב מפני נזקים

ביטוח רכב מטרתו לכסות מקרים של נזק לרכב או שימוש בו. למשל – על כל בעל רכב לרכוש ביטוח חובה, שמכסה מקרים גם של נזק נפשי בקרות תאונה. ביטוח מקיף יכסה מקרי נזקים של תאונה. ביטוח מקיף מכסה על נזקים במקרה תאונה או גניבה של הרכב או גרימת נזק לצד ג'. ביטוח צד ג' מיועד לכיסוי נזקים שנעשו משימוש ברכב לרכושו של אחר – בין אם נזק לרכב או נזק לרכוש אחר.

מחירו של ביטוח רכב – כיצד נקבע

מחיר ביטוח לרכב נקבע על-פי גורמים שונים, כגון גיל הנהג, מספר נהגים הנוהגים ברכב, היסטוריה (מעורבות בתאונות דרכים ועוד), דגם הרכב ושנת ייצור ומקום מגורי הנהג. על אף שפרמטרים אלו של מחירי ביטוח של רכב הינם קבועים, ייתכנו הפרשים ניכרים בעלות פוליסת הביטוח בין החברות השונות, גם כאשר מדובר על כיסוי זהה. לפיכך, לפני שרוכשים ביטוח של כל רכב שיהיה, חיוני לבצע השוואת מחירים. בעבר אנשים שביקשו לערוך השוואת מחירים נאלצו להתקשר לכל חברה וחברה ולקבל הצעת מחיר. על אף שסוכני ביטוח נהגו לבצע השוואת מחירים לביטוח לרכבים, הרי שהם פנו רק לחברות עמן הם עבדו, ולא לכולן.

ביטוח לרכב

השוואת מחירי ביטוח רכבים יוקרתיים או רכבי סטנדרט בימינו היא פשוטה למדי, כאשר חיפוש אינטרנט קצר יעלה לכם מספר מרשים של אתרים בעזרתם תוכלו לערוך השוואות מחירים של ביטוח לרכב. ניתן להכניס נתונים קבועים לכל אחד מאתרי החברות ולקבל מספר רב של הצעות מחיר מחברות שונות, מתוכן תוכלו לבחור. בימינו ישנם אתרי אינטרנט הכוללים שדות המיועדים לביטוח ויש למלאם, כדוגמת – גיל נהג, אזור מגורים, וותק על הכביש, תביעות קודמות, דגם רכב ושנת ייצור. פרמטרים אלו קובעים את גובה מחיר הביטוח. לאחר זמן קצר יתקבלו הצעות שונות לביטוח רכב, מבן תוכלו לבחור את זו המתאימה ביותר.

סוכן ביטוח של רכבים

תוכלו בוודאי למצוא בישראל כיום גופים רבים המוכרים תכניות ביטוח , כולל אותו סוכן ביטוח של רכבים עמו תכננתם ליצור קשר מחר או מחרתיים בבוקר. בוודאי עולה השאלה המהותית והגדולה ביותר מבחינתכם: מאיזה גורם בענף זה מומלץ לרכוש ביטוח? מיהי החברה שתאפשר לכם מחירים נמוכים עם שירות הולם ואדיב? אנו מבקשים שילוב שלו גם בתחומים אחרים – שירות או מוצר. ישנו פתרון מיטבי לכך: השוואה של מחירי ביטוח הרכב טרם רכישת הביטוח. עם זאת, קיימת בעייתיות מסוימת עם השוואה מחירים; העניין הוא שלעיתים קרובות ישנם סעיפי אותיות קטנות וכי ההשוואה לוקחת לעיתים מספר ימים.

על אף האמור, רצוי לבצע השוואות מחירים, אולם תוך נקיטת משנה זהירות מברנשים מפוקפקים שאינם עומדים מאחורי מילותיהם. בצעו מחקר בסיסי ברשת האינטרנט והתחילו במסכת שיחות טלפון שתסייענה לכם לדלות את המידע הנחוץ לקבלת ההחלטה.

ביטוח צד ג'

ביטוח זה כולל ביטוח חובה המכסה נזקי גוף של כל מי שמעורב בתאונה, בתוספת כיסוי נזקי רכוש שאירעו למעורב בתאונה. ביטוח צד ג' לא יכסה נזק רכוש שנגרם לרכב המבוטח. כמו בביטוח החובה, יש סיכוי לפערים משמעותיים למדי בגובה הכיסוי, כמו גם בשירותים המצורפים (למשל, גרירה); לפיכך, רצוי גם פה לבצע השוואת מחירים בין חברות הביטוח.

המאמרים הבאים נמצאו רלוונטים עבורך: