ביטוח עסק
מה כולל הביטוח וכיצד בוחרים ביטוח כזה

ביטוח עסק

 

יש ברשותכם עסק? במידה שכן, להלן הכתבה שנכתבה במיוחד עבורכם. ידוע שחברות ביטוח שונות מציעות לבעלי עסקים הצעות מפתות למדי של ביטוח עסק המותאם בדיוק רב לצרכיהם, עם כיסויים ותנאים שונים המאפשרים להם ליהנות מהביטוח הטוב והמתאים ביותר. מדוע, אם כן, ביטוח לעסק כל-כך חשוב? מה כולל הביטוח וכיצד בוחרים ביטוח כזה? בואו ונתעמק בנושא.

מדוע חשוב כל-כך ביטוח לעסק

התשובה לכך היא העובדה שהעסק משמש מקור הכנסה של בעליו ועל כן יש לבטחו. בעלי עסקים משקיעים סכומי כסף גבוהים למדי במשך הזמן, לצורך אחזקת העסק וקידומו. לעיתים, נזק בודד מספיק כדי להפסיק את הפעילות העסקית ולהביא בעקבות זאת לכדי הפסדים כספיים משמעותיים. לפיכך, חברות ביטוח מציעות ביטוח עסק, שמטרתו להגן על המבנה העסקי והתכולה בגין נזקים שונים העלולים להתרחש. ביטח עסק נקבע בהתאם למספר קריטריונים, כגון – סוג מבנה, מספר עובדים ואופי עיסוקם, תנועות לקוחות בעסק, שווי תכולה, עבר הכולל תביעות ביטוח או לא. ביטוח יגן בפני נזקים שעשויים להופיע בשל נזקי טבע, שריפה בעיות צנרת ועוד.

ביטוח עסק קטן

ביטוח עסק מותאם לעסק ולאופיו. ניתן להתאים ביטוח לעסקים קטנים וניתן להתאימו גם לעסקים גדלים. כיוון שתעריפי ביטוח העסק נקבעים על-פי קריטריונים המתייחסים במישרין לעסק, הרי שניתן להתאים את הביטוח באופן מלא, בתור הביטוח המשתלם והנכון ביותר. יתר על כן, בעלי עסקים המשתמשים בסוג זה של ביטוח נהנים משירות מותאם לעולם העסקי, המספר מענה יעיל, מקצועי ומהיר בכל עת, תוך שהוא מאפשר טיפול מתאים אישי בעת הצורך.

ביטוח צד ג' לעסק

חברות ביטוח לא מעטות מבינות את החשיבות של ביטוח ומציעות לבעלי עסק מגוון ביטוחי עסק המאפשרים להם ליהנות מתנאים וכיסויים שונים. בכדי לבחור ביטוח מתאים ובהתאם לאופי העסק וצרכיו, יש לבחון כראוי את תנאי הביטוח המוצע. יתר על כן, כיוון שישנה חשיבות גדולה לשירות המוענק על-ידי החברה המספקת שירותי ביטוח, חשוב לבחון את שירות הלקוחות שהחברה מציעה. רצוי לבחון את המהירות והדיוק של המענה המסופק, את רמת המקצועיות של הנציגים ועוד. שירות לקוחות יעיל ומהיר יבטיח שבזמן המתאים הוא יעמוד לרשותכם ויסייע לכם בצורה הטובה ביותר. תוכלו לבצע השוואה חכמה בין האפשרויות השונות הקיימות. ביצע סקר שוק בין התכניות המוצעות לכם תאפשר בחירת ביטוח המותאם ביותר לעסק, הן מבחינת מבנה והן מבחינת תכלה.

היכן רוכשים?

את הביטוח הנ"ל תוכלו לרכוש בחברות ביטוח שונות. מרבית חברות הביטוח מציעות תכניות ביטוח דומות, אך במחירים שונים. לפיכך, טרם רכישה של פוליסת ביטוח, שתערכו השוואה בין הפוליסות ומחירים בין החברות השונות.

מחיר של ביטח עסק נקבעים בהתאם למספר קריטריונים, כדוגמת – סוג העסק והמבנה בו הוא נמצא, מספר עובדים ואופי עיסוקם, מספר לקוחות, שווי תכולה וקריטריונים נוספים. בימינו קל יותר להיחשף להצעות מחיר של ביטוח ולאחר מסירה פשוטה של מספר הטלפון שלכם תוכלו לקבל הצעת מחיר משוערת עם פירוט כיסויים הכלולים בפוליסה.

לפרטים אודות ביטוח צד ג' לעסק לחצו כאן ותועברו לעמוד