ביטוח הובלות, מה זה ולמה צריך אותו?

ביטוח הובלות, מה זה ולמה צריך אותו?

1500 575 תן לי - השוואת ביטוחים

לא פעם יוצא שאנחנו צריכים להיעזר בחברת הובלות במעבר בין דירות או להעביר את תכולת המשרדים שלנו למקום משכן חדש. ברוב המקרים אנחנו בודקים מחירי הובלות, משווים בין המובילים ושוכחים לבדוק נושא חשוב לא פחות, האם יש לנו ביטוח הובלות מהמובילים ומה הוא כולל. אנחנו כאן כדי לעשות קצת סדר בנושא.

מה זה ביטוח הובלות

בזמן שאתם מסיימים אריזות אחרונות של תכולת הבית או העסק שלכם אתם מוודאים שכל הציוד מארז על הצד הטוב ביותר, שהדברים השבירים עטופים היטב כדי שלא יינזקו במעבר ולבסוף מגיעים המובילים ומעבירים את הארגזים שלכם למשכן החדש. ביטוח הובלות הוא ביטוח המכסה נזקים שעלולים לקרות בזמן הובלת המטען. הביטוח מתחיל עם טעינת המטען על המשאית ועד לפריקתו במקום החדש. בנוסף, הביטוח מכסה גם אם המשאית נגנבת בזמן הטעינה או הפריקה והרכוש שלכם עליה.

למה חשוב לוודא שיש ביטוח הובלות בזמן ההובלה שלכם

אתם מעבירים בית שלם או את המשרדים שלכם, הריהוט, ציוד ממוחשב, כל רכושכם יקר הערך נמצא בתזוזה ועלול להינזק. וודאו עם חברת הובלות שיש בידם ביטוח הובלות, אם ענו לכם בחיוב זה מעולה, בקשו לראות אישור לביטוח. חברת הובלות המחזיקה באופן שותף ביטוח זה היא חברה המשדרת אמינות ואיכות. אם החברה מתחמקת מהצגת האישור, או אין בידיה ביטוח הובלות זה מראה על חוסר מקצועיות ואולי כדאי לבדוק חברת הובלות אחרת.

מה ביטוח הובלות כולל

הביטוח שחברת ההובלות תציג בפניכם צריך לכולו את מספר הרכב של אותה המשאית בדיוק, במקרה של ביטוח משאית אחרת של חברת ההובלות אתם לא מבוטחים. ביטוח רכב ההובלה צד ג' מראה על אחריות המובילים, רצינות ומקצועיות. הביטוח לא רק בשינוע הרכב, ביטוח הובלות כולל את זמן הטעינה והפריקה לרכב. כך שעם ביטוח הובלות אתם עוברים את ההובלה בתחושה בטוחה יותר.

לסיכום, הובלת רכוש ממקום למקום יכול להיות כאב ראש אחד גדול, הסירו דאגה אחת מלבכם וודאו כי אתם בוחרים בחברת הובלות אמינה ומקצועית המבטחת את לקוחותיה בזמן שינוע רכושם.